הורות התקשרות דורשת מנה של גמישות

סגנון הורות זה דורש מנה של גמישות
למרות שאתה עשוי להעדיף הורות התקשרות כדי לגדל את ילדיך, סגנון הורות זה דורש מנה של גמישות.
למרות שאתה עשוי להעדיף הורות התקשרות כדי לגדל את ילדיך, סגנון הורות זה דורש מנה של גמישות.

כשאתה חושב על הורות התקשרות, אתה עשוי לחשוב על חיתולי בד, הנקה ומזון אורגני. עם זאת, זה כרוך בהרבה יותר מזה! ידוע גם בשם הורות טבעית, הורות התקשרות מתמקדת בהיענות ומודעות כדי לענות על הצרכים של תינוקך.

בעוד שהורים רבים לראשונה מתכוונים להיות הורים טבעיים ב-100%, דברים בלתי צפויים רבים בוודאי יקרו וישנו את התוכנית שלהם. חשוב לדעת מדוע אמא או אב מגדירים את עצמם כחסידים של הפילוסופיה הזו ולמדו להתגמש לטובת ילדם.

הורות התקשרות

בהורות התקשרות, מה שחשוב הוא להיות בצמיחה ולמידה מתמדת, הסתגלות למצבים ולמידה מהורים אחרים. בדרך זו, אתה מוודא שאתה תמיד עושה את הדבר הטוב ביותר עבור ילדך, לא משנה מה. למרות שאתה עשוי לאהוב את פילוסופיית ההורות הזו, אתה גם צריך להיות בעל גישה מציאותית.

אם אתה רוצה ליישם את זה, חשוב לך להיות גמיש ולקחת כמה דברים בחשבון. אנחנו הולכים לדון בכמה מהם כדי שתוכל ליישם אותם בהורות שלך מעתה ואילך.

הורות התקשרות וגמישות: כל מצב וילד דורשים מחויבויות שונות

קל לקבוע כללים ותוכניות לפני שמתמודדים עם המציאות של תינוק חי שנושם, בוכה ועושה קקי תחת השגחתך המתמדת. אבל התינוק הזה יצטרך אותך כדי לעזור לו להרגיש בטוח, אהוב ובטוח, לא משנה מה תכננת.

אולי היית נגד שהתינוק שלך משתמש במוצץ, אבל אין שום דבר רע במתן אותו לתינוק שלך כשאתה לא יכול להניק אותו או שיפסיק למצוץ את האגודל.

עדיף לילד שלך להרגיש רגוע ובטוח מאשר לעמוד רק בציפיות ההורות ההתקשרות בכל מחיר. במקרה של מוצצים, למשל, תינוקך יפסיק להשתמש בו ברגע שירגיש בטוח מספיק בלעדיו.

הורות התקשרות וגמישות
הורות התקשרות וגמישות: כל מצב וילד דורשים מחויבויות שונות.

כמו כן, זה אפשרי עבורך לאפשר לילדך לבלות יותר זמן בצפייה בטלוויזיה, הרבה יותר זמן ממה שחשבת שתאפשר לו. בנוסף, ייתכן שהתחלת להורות עם חיתולי בד. עם זאת, כשיש לך שלושה ילדים, למשל, ייתכן שאתה כבר לא מתעניין בזה יותר ומעדיף חיתולים חד פעמיים. זה בסדר. ככזה, אתה לא צריך להרגיש רע עם זה.

עם הזמן, אתה עשוי להיות מודע למצרכים שאתה צריך לקנות כדי שהילדים הקטנים שלך יזכו לתזונה נכונה. אולי תמשיך לקנות מוצרים אורגניים אבל מה שחשוב זה שאתה עושה את כל הדברים שאתה עושה למען הילדים שלך. אם ילדיכם זקוקים לטיפול רפואי ולתרופות, זה חוסר אחריות לסרב להם זאת בשל אידיאולוגיה.

אתה יכול לעקוב אחר חלק מההנחיות של פילוסופיה זו

גם אם ההורות ההתקשרות שלך גמישה יותר, אתה יכול לעקוב אחר הנחיות מסוימות שאינן ניתנות למשא ומתן עבורך. לדוגמה, אתה עשוי להימנע מלאפשר לתינוק שלך לבכות רק כדי שילמד לישון לבד. זה בסדר כי הקטן שלך צריך את האהבה והחום שלך.

כמו כן, אתה יכול להיות נגד משמעת ענישה, וזה בסדר. זכרו שילדים זקוקים להורים שמבינים ומכבדים אותם מעל הכל. באופן דומה, אם אתה רוצה להניק את התינוק שלך כל עוד אתה רוצה, אתה יכול גם לעשות את זה, לא משנה מה מישהו אומר.

מצד שני, זה גם בסדר אם את לא יכולה להניק, כלומר את צריכה להאכיל את התינוק שלך בפורמולה או להשלים את ההנקה בהנקה מבקבוק. אתה תעשה מה שטוב לתינוק שלך!

לעולם אל תבייש, תזלזל או תתעלל בילדים שלך. זה בדיוק מה שהם לא צריכים. אינטואיציה חשובה מאוד בהורות התקשרות. בהקשר זה, זכרו דברים שאינם ניתנים למשא ומתן שהילדים שלכם צריכים כדי לגדול בסביבה טובה מלאת אהבה וחיבה עם הורים שאכפת להם ודואגים להם בכל עת. הם צריכים להרגיש בטוחים במשפחתם.

אם אתה עושה כמיטב יכולתך עם הילדים שלך, אז אתה צריך לדעת שאתה עושה את הדבר הנכון. הדרך הטובה ביותר לעזור לכל אחד אחר היא לתת דוגמה. תן לניסיון שלך עם סגנונות הורות מסוימים לדבר בעד עצמו.

פופולריים