4 ספרים על מדע לילדים

ופשוט היכנסו לאינטרנט כדי למצוא את הספרים המצוינים האלה על מדע לילדים
לכו לספרייה, לחנות הספרים המקומית שלכם, ופשוט היכנסו לאינטרנט כדי למצוא את הספרים המצוינים האלה על מדע לילדים.
ילדים לרוב מוצאים את המדע מרתק. לכן אנחנו בטוחים שהספרים האלה על מדע ימשכו את ילדיכם וישאירו את הדמיון והסקרנות שלהם.

מדע הוא אחד הנושאים שהכי מושכים את תשומת הלב של ילדים קטנים בשלב האחרון של הילדות. קריאת ספרים על מדע תעזור להם לפתח דמיון רב ולפקוח את עיניהם לעובדות מרתקות על העולם הסובב אותם.

לא רק שילדים יהנו לקרוא את הספרים האלה, אלא שהם גם יאהבו להתבונן באיורים האטרקטיביים שלהם.

ספרים על מדע לילדים יכולים לכסות מגוון רחב של נושאים. למשל, חלל, חקירה, טבע, כימיה ועוד רבים אחרים. במאמר של היום, נציע מבחר מספר מספרי הילדים המדעיים האהובים עלינו להנאתך ולמשפחתך.

ספרים מצוינים על מדע לילדים

1. הניסויים המופלאים של ג'ורג'

מחבר ספר זה, רואלד דאל, הוא אחד מהסופרים המוכרים ביותר של ספרות ילדים בעולם. הוא ידוע בזכות ספרי הילדים הפופולריים שלו מתילדה וג'יימס והאפרסק הענק.

הניסויים המופלאים של ג'ורג' שואבים השראה מעוד אחת מיצירותיו הנפלאות של דאל, הרפואה המופלאה של ג'ורג' .

בספר הראשון, הדמות הראשית, ג'ורג' קראנקי, מתכנן תוכנית לנקום בסבתו, שהיא שתלטנית ומרושעת. הוא יוצא ליצור תרופה חדשה שתחליף את התרופה שהיא לוקחת, מה שגורם לה להיעלם.

ספר שני זה מספק הוראות שלב אחר שלב לניסויים שילדים יכולים לנסות בבית בעזרת משפחותיהם. כל ניסוי כולל חפצים פשוטים שהילדים שלכם יכולים למצוא ברחבי הבית.

אל דאגה, אף אחד מהניסויים האלה לא יגרום לסבא וסבתא שלהם להיעלם. רק ג'ורג' יכול לעשות את זה!

ספר זה מיועד לילדים בין הגילאים 9 עד 12, אשר יתרגשו לערוך ניסויים וחקירות אותנטיות משלהם באמצעות כמה שלבים פשוטים.

2. פרופסור אסטרו חתול, אוסף ספרים על מדע לילדים

ספרים מצוינים על מדע לילדים
ספרים מצוינים על מדע לילדים.

פרופסור אסטרו חתול הוא אוסף מדהים שנכתב על ידי ד"ר דומיניק וולימן ומאויר על ידי בן ניומן. אם יש לך ילדים בין הגילאים 5 עד 7, הקפד לבדוק אותם.

בכל ספר, ילד הפלא החתולי חוקר נושא מדעי אחר, כמו מערכת השמש, אטומים וגוף האדם. הכרך האחרון, שיצא בספטמבר 2018, עוסק רקטות חלל. ובאוגוסט 2019, ילדים יוכלו לשים את ידם על ספרו של אסטרו קאט על צפייה בכוכבים.

אלבומים מדעיים מאוירים לילדים

3. ספר הבאגים הגדול

אלבומים מאוירים הם אחת הדרכים הטובות ביותר לאפשר לילדים בביתך לקרוא ולהתבונן בספרים. כל עמוד של "ספר החרקים הגדול", מאת יובל זומר, מדגים שהעולם מלא באגים מרתקים והרבה פעמים גם לא מוכרים.

הספר הענק הזה, כפי שהשם מעיד, יעזור לקטנטנים לגלות עובדות מדהימות על חייהם של מספר רב של חרקים. כשאתה וילדיך חוקרים כל עמוד, בוודאי תתפלאו. אם יש לך ילדים בין הגילאים 7 עד 8, הקפד להוסיף את הכותרת הזו לאוסף שלך.

כמו כן, אם ילדיכם נהנים מהסוג הזה של ספרים, תוכלו לבדוק כותרים אחרים באותו אוסף. לדוגמה, הספר הגדול של החיות עוסק כולו בחיות בר, והספר הגדול של הכחול עוסק כולו בבעלי חיים ימיים.

4. 100 צעדים למדע: למה זה עובד ואיך זה קרה

זהו עוד אחד מהאלבומים המדעיים הבולטים ביותר לילדים, שנכתב על ידי ליסה ג'יין גילספי ואייר על ידי יאקאי דו. הספר מאפשר לילדים ללמוד על ההתקדמות המדעית שחלו באנושות מאז ימי קדם.

ילדים שיקראו אותו יבינו איך היה המדע לפני שנים רבות, ואיך הוא השתנה עד עכשיו. זוהי קריאה נהדרת לקטנטנים בין הגילאים 2 עד 5.

עכשיו, כשיש לך כמה רעיונות, הגיע הזמן שאתה וילדיך ליהנות מקריאה מהנה ומלמדת. לכו לספרייה, לחנות הספרים המקומית שלכם, ופשוט היכנסו לאינטרנט כדי למצוא את הספרים המצוינים האלה על מדע לילדים.

פופולריים