5 האפליקציות הטובות ביותר לאמהות

האפליקציות הטובות ביותר לאמהות
האפליקציות הטובות ביותר לאמהות.
הודות לטכנולוגיה ואפליקציות חדשות, לנשים יש את כל סוגי המידע על הריון וינקות בהישג ידן. עם זאת בחשבון, אנחנו רוצים לספר לכם על 4 מהאפליקציות הטובות ביותר לאמהות במאמר הבא. אז תמשיך לקרוא.

אמהות היא עולם לא ידוע לחלוטין עבור אמהות בפעם הראשונה, ואפילו עבור נשים שכבר יש להן ילדים. הסיבה לכך היא שכל הריון וכל ילד שונים לחלוטין מכל אחד אחר. ובזכות הטכנולוגיה המודרנית, יש כל מיני יישומים שאתה יכול להוריד לטלפון שלך כדי ללוות אותך במסע שלך. היום, אנחנו רוצים לספר לכם על 4 מהאפליקציות הטובות ביותר לאמהות.

האמת היא שיש אינסוף אפשרויות של אפליקציות לבחירה. למעשה, יש אפילו קטגוריה בלעדית בחנות האפליקציות של Google Play המוקדשת להורות. מצד אחד, כל כך הרבה מגוון מאפשר לך לבחור את האפליקציות המתאימות לצרכים שלך. אבל זה גם יכול להיות קשה לדעת אילו אפליקציות באמת מועילות ואילו לא שוות את הזמן שלך. אל תדאג, אנחנו כאן כדי לעזור.

האפליקציות הטובות ביותר לאמהות

הריון +

יומן אישי של ההריון שלך ממש בתוך הטלפון שלך. זה בדיוק איך לתאר את אחת האפליקציות הטובות ביותר לאמהות, Pregnancy +. בעזרת אפליקציה זו תוכלו לתעד את התפתחות התינוק שלכם. במקביל, אתה יכול גם לרשום פגישות רפואיות, לעקוב אחר העלייה במשקל שלך ועוד הרבה יותר.

אפליקציה זו מציעה גם את כל סוגי המידע לגבי תזונה, בריאות וטיפים על לידה. מה שהכי מעניין הוא שהוא כולל מונה בעיטה והתכווצות שיעזור לך למדוד אותם מתי שתרצה.

Baby center, עוד אחת מהאפליקציות הטובות ביותר לאמהות

האפליקציה הפופולרית הזו תהפוך לבעלת הברית הגדולה ביותר שלך מרגע שתגלה שאתה בהריון ועד שהתינוק שלך יגיע לשנת חייו הראשונה.

כלי שלם במיוחד, במיוחד עבור אמהות בפעם הראשונה, הוא מציע את כל סוגי הטיפים והמידע. התוכן כולל נושאים כמו תזונה במהלך ההריון, אילו תרגילים כדאי לבצע וטיפים בריאותיים נוספים. מה שכן, תוכלו גם לגשת לכל הסרטונים שהאפליקציה כוללת ואפילו לדבר עם אמהות אחרות שנמצאות באותו מצב כמוכם.

גשש תינוקות

אפליקציה זו תהפוך לסדר היום האישי שלך ושל ילדך. הסיבה לכך היא שהוא מציע את כל האפשרויות לעקוב אחר הצמיחה וההתפתחות היומיומית של הילד הקטן שלך. עם האפליקציה הזו, תוכל לעקוב אחר דברים כמו החלפת חיתולים והרגלי השינה של ילדך. זה גם מאפשר לך לשים לב אילו מזונות התינוק שלך כבר שילב, כמו גם כל תרופה או ויטמינים שהוא או היא יצטרכו לקחת.

מידע זה יאפשר לך לשמור תיעוד שבועי וחודשי של התפתחותו והתקדמותו של תינוקך. והחלק הטוב ביותר הוא שאתה יכול לייצא את כל הנתונים לפורמט PDF. כך תוכלו להדפיס אותו ולשמור אותו כתיעוד של החודשים הראשונים של תינוקכם. במקביל, ניתן לסנכרן את האפליקציה עם טלפונים אחרים.

אנחנו רוצים לספר לכם על 4 מהאפליקציות הטובות ביותר לאמהות
היום, אנחנו רוצים לספר לכם על 4 מהאפליקציות הטובות ביותר לאמהות.

זה אומר שכל מי שיש לו חלק בטיפול בתינוקות יכול להישאר מעודכן... אמהות, אבות, בייביסיטר ואפילו רופאים. זה לא נשמע כמו רעיון נהדר? אנחנו חושבים שכן!

עוד מהאפליקציות הטובות ביותר לאמהות

דורמי - מוניטור לתינוק

לפני שנים, ההורים החזיקו את התינוקות שלהם בקרבת מקום כל הזמן, כי מוניטור לתינוקות עדיין לא היו קיימים. בסופו של דבר, צגים מסוג מכשיר קשר נוצרו, ואחריהם מכשירים עם מסכים. המצאות אלו נתנו להורים את האפשרות להיות בכל מקום בבתיהם בזמן שהתינוקות שלהם ישנים.

כיום, עם הגעת הטכנולוגיה החדשה, אותם מסכים ישנים הפכו נחלת העבר. עם האפליקציה הזו, תהיה לך אפשרות להשגיח על התינוק שלך דרך הטלפון הנייד שלך. למעשה, אפילו תוכל לשמוע את הנשימות שלו. שום דבר לא יכול להיות מנחם יותר!

מתרגם בכי

ההתקדמות והמחקר שהטכנולוגיה החדשה מאפשרת מרתקים. עד כדי כך, ש-iTunes יצרה אפליקציה פנטסטית המאפשרת להורים לזהות מדוע התינוקות שלהם בוכים.

כל מה שאתה צריך לעשות הוא לתעד את הבכי של ילדך, ובתוך פחות מ-10 שניות, מתרגם הבכי יזהה אחת מ-5 סיבות. אלה כוללים שעמום, רעב, עייפות, מתח או אי נוחות. וזה לא הכל. מלבד הסבר מדוע התינוק שלך בוכה, האפליקציה מספקת גם עצות והנחיות לפתרון הבעיה .

האפליקציה הנהדרת הזו נוסתה באגף הילדים של בית חולים בספרד עם 100 תינוקות - 96 מהילודים הללו הפסיקו לבכות הודות למידע שהאפליקציה סיפקה. למעשה, האפליקציה הוכיחה את עצמה כמוצלחת עד כדי כך שהיא זכתה בתערוכת זהב הבינלאומית של המצאות של ז'נבה.

פופולריים