מכתב פתוח מרופא ילדים לדוקטור מקסטאפינס

ד"ר סילבסטרו מנסה להפריך מידע שגוי על ההשפעה של doc mcstuffins על ילדים
במכתב זה, ד"ר סילבסטרו מנסה להפריך מידע שגוי על ההשפעה של doc mcstuffins על ילדים.

רוב הילדים נהנים לצפות בסרטים מצוירים ואף יכולים ללמוד מהם לקחים חשובים. לכן זה לא מפתיע שמומחה כמו רופא הילדים סטיב סילבסטרו יחליט לכתוב מכתב לרופא הצעצועים המפורסם דוק מקסטאפינס, דמות בסדרת דיסני.

במכתב זה, ד"ר סילבסטרו מנסה להפריך מידע שגוי על ההשפעה של doc mcstuffins על ילדים. עמדתו היא ההיפך הגמור מזו שהביעה אוניברסיטת הרווארד, שפיתחה מחקר לא מחמיא על דמות זו ואחרות.

בדו"ח ההוא נאמר שילדים שצפו בפפה חזיר נוטים יותר לפתח אוטיזם. מידע זה הושלך במהירות, הן על ידי מומחים רפואיים והן על ידי האוניברסיטה עצמה, שסירבה לכל סוג של ניתוח.

לאחר התקרית המצערת הזו, לא עבר זמן רב עד שיצא המכתב הנוגע והמשעשע של ד"ר סילבסטרו. ד"ר סילבסטרו הודה ליוצר הדמות על תרומתו לילדות: עכשיו ילדים לא מפחדים מרופאים!

מה אומר המכתב לדוקטור מקסטאפינס

"כידוע, נהוג לנו הרופאים לשלוח מכתבים זה לזה על חולים שאנחנו חולקים. ובכן, מסתבר שאנחנו חולקים הרבה חולים, ורציתי לדווח כמה עזרתם להם ", כותב ד"ר סילבסטרו.

"ראשית, אני חייב לומר שהפכת את העבודה שלי להרבה יותר קלה! " טוען רופא הילדים הצפון אירופאי בתחילה. הוא מסביר שחשש ללכת לרופא נעלם בקרב ילדים. עכשיו הם כמעט נרגשים לבוא, וחלקם אפילו לבושים במעילים לבנים.

"אם ילד עדיין עצבני כשאני נכנס לחדר, כל מה שאני צריך לעשות זה לשיר Time for Your Checkup ואני רואה את העיניים שלו מאירות. זה כמו לחיצת יד סודית שמאפשרת לילדים לדעת שאני בצד שלהם.

"כולם יודעים שאתה משתמש בסטטוסקופ שלך כדי להחיות את החיות המפוחלצות שלך בקסם. כתוצאה מכך, ילדים כבר לא מפחדים מהסטטוסקופ שלי. הם כבר לא רואים בו כלי רפואי קר, אלא עכשיו כשער לדמיון ול כיף.

מה אומר המכתב לדוקטור מקסטאפינס
מה אומר המכתב לדוקטור מקסטאפינס.

"אני יכול להעמיד פנים שאני שמה את זה במקומות הלא נכונים - כמו המרפקים והברכיים שלהם, או על האף שלי כמו פיל - ולקבל צחקוקים במקום להתכווץ כשאני סוף סוף שם את זה על החזה שלהם."

תורתו האחרת של דוק מקסטאפינס

"אבל אני רוצה לציין שאתה עוזר להדריך את הילדים יותר מסתם ללכת לרופא. מסבלנות והתגברות על פחדים, לטיפול בחברות, אימוץ והחזרת תינוק חדש הביתה, אתה עוזר להראות לילדים איך לנווט בכל ההיבטים המאתגרים ולפעמים הלא נוחים של החוויה היומיומית של להיות ילד."

אחד ההיבטים של התוכנית המוערכים ביותר על ידי רופא הילדים הזה הוא מערכת היחסים של דוק מקסטאפינס עם צ'ילי. הדמות הזו ידועה כ"קצת היפוכונדרית" ודואגת מדברים טריוויאליים.

מסיבה זו, כותב המכתב אומר שהוא "לא דומה לילד קטן". עבור ילדים, אפילו הדברים הקטנים ביותר נראים גדולים ומפחידים.

דרך שימושית להניע קטנטנים

למרות שהפחדים של צ'ילי אינם מבוססים, דוק מקסטאפינס מקשיב היטב למטופל, מרגיע אותו ונותן לו ביטחון.

"הדוגמה שלך היא תזכורת טובה הן להורים והן לעמיתיך הרופאים להקשיב באוזניים פקוחות ולהגיב בחום ואהבה כאשר עובדים עם ילדים חרדים ", אומר רופא הילדים.

עם זאת, ד"ר סילבסטרו מציין שזו לא הדרך היחידה שבה הקריקטורה מלמדת בדוגמה. בדיוק כפי שדוק מקסטאפינס חולמת להיות רופאה כמו אמה, היא גם מהווה השראה למטופלים רבים.

כעת תינוקות רבים מבקשים את הסטטוסקופ כדי לשמוע את צליל ליבם שלהם. רבים מהם אף מביעים רצון עמוק להיות רופאים כשיהיו מבוגרים יותר. זה מדהים את ד"ר סילבסטרו, כיוון שהוא רואה בזה משהו חדש.

"אז שוב תודה לך על שהקלת את העבודה שלי, שנתת לי סיבה לפרוץ בשירה בזמן בדיקה, ועל שהיית מודל נפלא לחיקוי עבור המטופלים שלי ועבורי. אני מקווה שנמשיך לשתף מטופלים קטנים רבים יחד! "