5 ספרי ילדים הכוללים מפלצות

היום, נשתף 5 ספרי ילדים הכוללים מפלצות
היום, נשתף 5 ספרי ילדים הכוללים מפלצות.
הספרים עליהם נספר לכם היום יעזרו לקטנטנים בביתכם לראות מפלצות באור חדש לגמרי. המשך לקרוא כדי לגלות 5 ספרי ילדים הכוללים מפלצות.

מפלצות הן דמויות שקיימות רק בספרות, בטלוויזיה ובסרטים. עם זאת, לדברי ילדים רבים, היצורים הללו מופיעים גם מתחת למיטה בלילה. זה חלק גדול מהסיבה שהרבה ילדים מפחדים מהחושך. למרבה המזל, ישנם ספרי ילדים רבים שיכולים לעזור לקטנטנים להתגבר על הפחדים שלהם. היום, נשתף 5 ספרי ילדים הכוללים מפלצות.

כאשר ילדיכם יקראו את הספרים הללו, הם יגלו שמפלצות אינן אלא פרי דמיונם. מה גם שהספרים האלה מתארים מפלצות באור ידידותי יותר ופחות מאיים.

אין ספק, ברגע שהילדים שלך יגלו את הכותרים האלה, הם יהפכו לחלק מועדף באוסף שלהם. המשך לקרוא כדי לגלות עוד על הספרים המדהימים האלה.

ספרי ילדים הכוללים מפלצות

1. מפלצת הצבע, מאת אנה llenas

מפלצת הצבע הפכה לאחד הספרים הנמכרים ביותר בהיסטוריה. יתרה מכך, זהו אחד הספרים הטובים ביותר לעזור לילדים להבין ולנהל את הרגשות שלהם. הדמות הראשית בסיפור הזה ערבבה רגשות, וכתוצאה מכך בלגן כזה שלא יכול להחזיר אותם למקומם.

זהו ספר נהדר על מפלצות עם גיבור אדיב ואצילי שהילדים שלכם יתאהבו בו. מה טוב יותר מאשר להשתמש במפלצת ידידותית ככלי לחינוך רגשי.

במקביל, הספר הזה הצליח כל כך שאפשר למצוא גם את הגרסה הקופצת, כמו גם כותר נוסף שמציג את אותה דמות: מפלצת הצבע הולכת לבית הספר.

2. אני אלחם במפלצות בשבילך, על ידי santi balmes

בסיפור הזה, הדמות הראשית שלנו, מרטינה, מפחדת בלילה כי היא חושבת שאולי יש מפלצות מתחת למיטה שלה. זהו פחד נורמלי שילדים רבים חווים במהלך הילדות. וזהו ספר ילדים מצוייר נהדר שיעזור להם להתגבר על הפחד הזה.

מה שמפתיע בספר הזה הוא שבצד השני חי אניטרם (מרטינה לאחור). אניטראם היא מפלצת בצבע ורוד שיש לה את אותם פחדים כמו מרטינה. במילים אחרות, היא גם מפחדת ממה שהיא עלולה למצוא מתחת למיטתה בלילה: אנשים.

עוד ספרי ילדים שמציגים מפלצות
עוד ספרי ילדים שמציגים מפלצות.

זהו סיפור שהורים וילדים צריכים לקרוא ולדון בו ביחד. כך, ילדים יכולים להביע ולהילחם בפחדים שלהם, במיוחד בפחד שלהם מהלא נודע.

3. איפה הדברים הפרועים, מאת מוריס סנאק

שום רשימה של ספרים שמציגים מפלצות לא תהיה שלמה ללא היצירה הקלאסית הזו של ספרות ילדים. הספר מתוארך לשנת 1963 אך ממשיך להיות הצלחה גדולה בקרב קהל צעיר. למעשה, גרסה קולנועית של הסיפור הזה יצאה על המסך הגדול ב-2009 .

הוריו של הדמות הראשית של הספר, מקס, שולחים אותו לישון ללא ארוחת ערב כעונש על התנהגותו הפרועה. פתאום החדר של מקס הופך לג'ונגל ענק... הוא נכנס לעולם שבו נמצאים הדברים הפרועים.

המפלצות מקבלות את מקס כאחת משלהן. למעשה, הם אפילו בוחרים בו כמלך. עם זאת, מגיע זמן שבו מקס מתחיל להתגעגע להוריו ומחליט ללכת הביתה. באמצעות סמליות, ספר זה מתאר את השלבים השונים של הכעס, כמו גם את הרגע שבו הדברים חוזרים לשגרה.

ספר זה עורר ביקורת רבה בזמן פרסומו הראשוני. הסיבה לכך היא שבאותה תקופה דמותו של ילד מרדן שמדבר עם הוריו נחשבה בלתי מקובלת.

עוד ספרי ילדים שמציגים מפלצות

4. המפלצת של המפלצת, מאת פטריק מקדונל

בספר הילדים הזה על מפלצות אין רק גיבור מפלצת אחד, אלא שלושה! כל אחד רוצה להיות מתועב ומפחיד יותר מהאחרים. אבל, מכיוון שהם לא מצליחים להגיע להסכמה, הם מחליטים לבנות מפלצת שיש לה את כל המאפיינים שהם רוצים.

אבל משהו מוזר קורה כשהם בונים אותו, ושלוש המפלצות מסתיימות בהפתעה גדולה. אבל אנחנו לא רוצים להרוס לך את זה! אל תהססו לשים את ידכם על הספר הפשוט והמאויר להפליא הזה כדי ליהנות עם המשפחה שלכם .

5. סיוט בארון שלי, מאת מרסר מאייר

פורסם במקור בשנת 1982, Puffin Books החזיר את הספר הזה למדפי הספרים עם המהדורה המחודשת שלו משנת 1992. אלבום מאויר זה מציע דגימה של כמה מפחדי הילדות הנפוצים ביותר.

הבעיה מגיעה כאשר המפלצת בספר מפחדת - או אפילו יותר - מהדמות הראשית של הספר. בצורה מהנה ועדינה, הסיפור מראה כיצד להתגבר על הפחדים הללו ולהתמודד איתם באומץ.

פופולריים