משחקים ליהנות מחג המולד עם המשפחה

תהנה עם המשחקים האלה כדי ליהנות מחג המולד עם המשפחה
תהנה עם המשחקים האלה כדי ליהנות מחג המולד עם המשפחה.
היום, נביא לכם כמה משחקים כדי ליהנות מחג המולד עם המשפחה. אתם תראו כמה מהר יעברו החגים שלכם וכמה כיף יהיה לכם.

החגים ממש מעבר לפינה ואיתם גם שעות הפנאי. במהלך הדייטים הללו, מומלץ לנצל את ההזדמנות לטייל באזור הכפרי, להכיר עיירה סמוכה או לקדם את הקשר בין הורים לילדים. אנו מציעים שתשים את הטלוויזיה ואת קונסולת המשחקים בצד ותפנה מקום למשחקים כדי ליהנות מחג המולד עם המשפחה.

חלקן קלאסיקות נהדרות לכל עת של השנה, אבל נתנו להן טוויסט לחג המולד. כמובן, כולם מכוונים להשיג זמן איכות עם האנשים שאתה הכי אוהב.

תהנה עם המשחקים האלה כדי ליהנות מחג המולד עם המשפחה

כפי שאמרנו, אנו מציעים לך לנצל את ההזדמנות לבלות כמה שעות מלאות כיף עם המשפחה שלך. רחוק מלהציע פעילויות מורכבות מדי או שאתה צריך הון כדי להרשות זאת לעצמך, אנחנו רוצים לעשות את זה סופר קל.

אתם תראו שרוב הפעילויות האלו לא דורשות השקעה ואחרות אפשר לעשות בבית ולעודד יצירתיות עם קצת זמן שמוקדש למלאכת יד. כמובן שתוכלו לבחור את הפעילויות הטובות ביותר מתוך רשימה זו לפי הטעם ורמות הגיל במשפחתכם.

שרשרת מילים

כפי ששמו מרמז, מדובר על שרשרת מילים. שב במעגל, ובכיוון השעון, עליך לומר מילים שמתחילות באותה אות שבה הסתיימה המילה הקודמת.

כדי להפוך אותו לחג המולד יותר, אנו מציעים להגביל אותו למושגים הקשורים לעונה. לדוגמה, אם אדם אחד אומר "שלג", האדם הבא יכול לומר "לבן" וכן הלאה. המשחק הזה מעודד כושר המצאה וזריזות מחשבתית ומגדיל את אוצר המילים שלך.

משחק זיכרון

סדרו חפצים שונים הקשורים לחג המולד על השולחן בצורה מסודרת וכסו אותם בקופסה או בד. הצג את התוכן למשך 30 שניות ולאחר שנגמר הזמן, כסה אותם שוב. כל שחקן חייב לרשום כמה חפצים שהוא יכול לזכור על דף נייר. מי שכבש נכון את מירב החפצים ומראה את הזיכרון הטוב שלו ינצח.

ציד אוצרות חג המולד

Charades, עוד משחק ליהנות מחג המולד עם המשפחה
Charades, עוד משחק ליהנות מחג המולד עם המשפחה.

ילדים קטנים אוהבים את המשחק הזה, ואם תפזרו עליו את רוח חג המולד, הם ייהנו ממנו אפילו יותר. מדובר על הסתרת חפצים בבית ולתת לילדים שלך רמזים כדי שיוכלו למצוא אותם. אתה יכול לפרט את זה כמה שאתה רוצה, להכין מפה, לתת פרסים לזוכים... מה שהם הכי נהנים זה לרוץ ממקום למקום בחיפוש אחר האוצר הבא.

טיק טק, אחד המשחקים ליהנות מחג המולד עם המשפחה

מי לא אוהב לשחק טיק-טק? זו קלאסיקה של כל הזמנים, אבל אם תתאים אותה אישית, תוכל ליהנות מהנה במיוחד בהכנת אומנות. לשם כך, תזדקק לחומרים הבאים:

  • סמנים
  • ציורים
  • חתיכת לבד או קרטון
  • כמה אבנים חלקות ככל האפשר לשמש כשבבים

צבעו את האבנים באלמנטים של חג המולד שאתם הכי אוהבים: אנשי שלג, איילים, סנטה קלאוס וכו'. על הבד או הקרטון, ציירו את הלוח עם הטושים. מוכן! עכשיו אתה יכול להתחיל לשחק.

מוריד את הגרינץ'

השתמש במספר קופסאות בגדלים שונים כדי ליצור צורה של גרינץ' בצורת שיתוף, הדמות המובהקת נגד חג המולד. צבעו אותם בירוק ותנו לילדים לקשט אותם איך שהם אוהבים. על הקופסה הראשונה יכנסו הפנים ועל השאר הגוף. עם כדור גומי רך, בדוק עד כמה אתה טוב בניסיון להפיל אותו.

Charades, עוד משחק ליהנות מחג המולד עם המשפחה

הכינו כמה פיסות נייר ועל כל אחת מהן רשמו סרט, סיפור או דמות טיפוסית שקשורה לתקופת החגים. קפלו אותם והכניסו אותם לקערה כך שהמשתתפים מציירים אחד בתורו. באמצעות מחוות, אתה צריך לגרום לשאר השחקנים לנחש איזה סרט, סיפור או דמות כתובים על הנייר שלך. ניתן לשחק במשחק הזה בקבוצות.

בקיצור, אתה הולך לאהוב לבלות את הימים האלה יחד עם המשפחה שלך, לשחק ולהחליף רגעים חביבים, מהסוג שנשאר בזיכרון שלך לנצח.

אתה יכול גם להשתמש בדמיון שלך ולהפוך כל משחק טיפוסי למשחק בנושא חג המולד. בנוסף, תוכלו להכין יחד חטיפים שילוו את אחר הצהריים המשעשע. תנו לכיף להתחיל!