6 משחקי מים להנאת הילדים במהלך הקיץ

דוגמה לכך היא משחקי המים לילדים אותם נדגיש בהמשך
דוגמה לכך היא משחקי המים לילדים אותם נדגיש בהמשך.
האם אתה זוכר כמה שמחת בילדותך, נהנית מהחום תחת השמש עם החברים שלך? הציעו לילדיכם את הרעיונות המצוינים האלה לבלות אחר הצהריים מהנים עם חבריהם לכיתה.

ערבי קיץ הם הרגעים האידיאליים לילדים לבלות עם חברים בזמן שהם משחקים בחוץ. בין אם התמזל מזלכם שיש לכם בריכה להתקרר בה ובין אם לאו, זה רעיון מצוין שהורים יציעו פעילויות מהנות, כמו משחקי מים אלה לילדים.

כמעט כל הילדים אוהבים את הקיץ. בניגוד לעונות אחרות, הוא מציע משחקים שונים ומשעשעים מאוד לשחק. דוגמה לכך היא משחקי המים לילדים אותם נדגיש בהמשך.

6 משחקי מים לילדים

1. מגלשת מים

זה משחק המים המסורתי שכולנו שיחקנו בו בשלב מסוים בזמן. זה מורכב מהנחת פיסת פלסטיק או קנבס על הרצפה ומכסה אותה במים וסבון.

זה יגרום למשטח להיות חלקלק ביותר ואם יש שיפוע, הכיף יגדל. השתמשו בו כדי ליצור מגלשת מים שתבדר את ילדיכם וחבריהם!

2. משחקים עם בלוני מים

בלוני מים מציעים מגוון גדול של אפשרויות בכל הנוגע לפעילויות פנאי. לדוגמה, אתה יכול לשחק את המשחק שבו אתה מעביר את הבלונים בין משתתפים הממוקמים במרחק גדול יחסית אחד מהשני; בתוך הבריכה או מחוצה לה.

במשחק הזה, האיום המתמיד של התפוצצות הבלון בידיו של מישהו יגרום למתח מרגש. אפשרות נוספת מאוד משעשעת היא לשחק במשחק המלחמה הקלאסי. זה כיף מאוד כשיש הרבה משתתפים ומקום מתאים לרוץ ולהסתתר בו.

זכרו, אם אתם משחקים במשחקים אלו בבריכה, עליכם לנקות את שאריות הבלונים שנותרו. אחרת, הם עלולים להיתקע במסנני המים.

3. מרקו פולו

משחקי מים לילדים
משחקי מים לילדים.

הדבר הטוב ביותר במשחק הזה הוא שילדים יכולים לשחק בו גם ביבשה ובמים. עליך לכסות את עיניו של שחקן שילך לחפש את השחקנים האחרים שנמצאים בתנועה מתמדת. זכור שבכל פעם שהמחפש צועק "מרקו", האחרים חייבים לענות "פולו" כדי לתת רמז למיקומם.

4. לימבו מים

המשחק הזה די דומה ללימבו מסורתי. ההבדל הוא שבמקום להשתמש במקל, עליך לחצות מתחת לזרם מים. כפי שאתה יכול לראות, זה פשוט ביותר: משתתף, רצוי מבוגר, יהיה אחראי על החזקת הצינור שיירה החוצה את הנחל.

בינתיים הילדים יעמדו בתור כדי לעבור אחד אחד מתחת לנחל. הוסף מוזיקה כדי להבטיח את הבידור של הקיץ הזה!

5. מילים עם קרח

אין ספק שהמשחק הזה יכול להפוך ללהיט קיץ, כל עוד יש מספיק ילדים להשתתף בו. כך משחקים: על הילדים ליצור עיגול ובמרכזו מניחים דלי. הדלי צריך להכיל קוביות קרח ואקדחי מים צעצוע.

מבוגר או אחד הילדים נשארים במרכז המעגל עם הדלי. שאר הילדים צריכים להיות בזוגות ולפי האות, חבר או כל צוות רץ לכיוון המרכז. שם יאספו קוביית קרח והילד במרכז יגיד להם מילה.

לאחר מכן, הם צריכים לרוץ למקום שבו נמצאים בני הזוג שלהם ולהשתמש בקרח כדי לכתוב על גבם את המילה ששמעו, אות אחר אות. כאשר שחקן שלא יודע את המילה מנחש זאת, המשתתף השני יכול לרוץ למרכז ולחפש אקדח מים כפרס.

כל מה שנשאר זה לנצל את הזמן שנותר כדי להרטיב את כולם לפני הסוף!

6. ממלאים את הדלי

זהו משחק מים קלאסי ומשעשע. זה מורכב ממילוי דלי מים, שחייב להיות ריק בהתחלה, באמצעות בקבוקי פלסטיק קטנים שממלאים במקום רחוק. לדוגמה, אתה יכול להניח דלי מלא מים בקצה הרחוק של הפטיו או הבריכה, שם הם ימלאו מחדש את הבקבוקים.

אם אתה רוצה שזה יהיה יותר קשה, אתה יכול לקבוע את הכלל שהם חייבים לשאת את הבקבוקים על הראש. במקרה זה, ייתכן שיהיה רעיון טוב להשתמש בצנצנות כדי להקל על הנשיאה. הפרס לזוכים יהיה לרוקן את הדלי המלא במים בקבוצה היריבה, זו תהיה תחרות מהנה מאוד!

עם הפעילויות הפשוטות האלה, יהיה לכם כיף קיץ מובטח לילדים הקטנים שלכם. אל תהססו ליהנות מפעילויות מצוינות אלו יחד ועם חברים.

פופולריים