למה להשתמש במשמעת חיובית בבית?

כך הם משלבים משמעת חיובית עם סביבה אקדמית בריאה כדי לעזור לילדים להתפתח כראוי
כך הם משלבים משמעת חיובית עם סביבה אקדמית בריאה כדי לעזור לילדים להתפתח כראוי.
כיום, הורים רבים חושבים שמשמעת חיובית בבית ובבית הספר חיונית להתפתחות. למידע נוסף על זה כאן.

כיום, הורים לא חושבים שמשמעת חיובית חשובה רק בבית. בנוסף, הם חושבים שחשוב לבחור בסביבה אקדמית שעוזרת להם לצמוח לאנשים בעלי כושר טוב. לכן, הם מחפשים בתי ספר שעוזרים למשפחות, למורים ולתלמידים לעבוד יחד.

באופן כללי, אנו חושבים על התפתחות אינטגרלית לא רק פיזית ומילולית, אלא גם רגשית וחברתית. לכן, זה בסיס טוב להיבטים מרובים בחיים כדי לעזור לילדים עם הרווחה הכללית שלהם.

משמעת חיובית בבית משתלבת היטב עם בית ספר המעודד מעורבות בבית הספר ומחוצה לו. יחד, הם יכולים לעזור לילדים להשתתף באופן פעיל ולרצות לקחת על עצמם אחריות חדשה.

בואו נדבר יותר על הנושא הזה להלן.

משמעת חיובית, הצעד הראשון לקראת התפתחות אינטגרלית

הורות חיובית או משמעת חיובית מורכבת מלמדת ילדים כבוד, אך תוך הישארות איתנה. במובן זה, המטרה של טכניקה זו היא ללמד אותם בעדינות כדי שילמדו משמעת עצמית טובה. בדרך זו, הם יכולים להתמודד טוב יותר עם הסביבה שלהם, שכן זה מקדם גישה חיובית ומערכות יחסים בריאות.

שימוש בביטוי הנפוץ, "כי אמרתי, נקודה!" אולי נראה שזה עובד כרגע, אבל זה יכול לגרום לבעיות בטווח הארוך.

הסיבה לכך היא שאי הסבר משאיר את הילד בלי להבין חלק מהמצב. למשל, אולי הם לא מבינים למה ההורים שלהם ביקשו מהם להתנהג בצורה מסוימת בזמן מסוים, למה הם צריכים להיות אחראיים ומכבדים, למה יש גבולות וכו'.

ההטלה, היעדר הסברים, הצעקות והעונשים יוצרים ריחוק רגשי, עימות וחוסר הבנה באופן כללי. זה משהו שיכול לעכב את ההתפתחות של הילדים הן בבית והן במסגרות אחרות.

כדי להבין זאת טוב יותר, בואו נסתכל על דוגמה: כשאתה מבקש להחזיק ידיים כדי לחצות את הרחוב והם לא מקשיבים, ואומרים: "כי אמרתי, נקודה!" לא יגרום להם להבין למה חשוב להחזיק ידיים במצב הזה ואיך זה שומר עליהם.

יתרה מכך, כאשר אתה אומר לילדך להחזיק את היד שלך ליתר ביטחון, הוא יהיה מוכן יותר לעשות זאת. כמו כן, סביר יותר שהם יחשבו על זה בפעם הבאה.

בחר בית ספר טוב

בהתבסס על מה שדיברנו עד כה, ברור שכדי שילדים יתפתחו כראוי, ההורים ובתי הספר צריכים לעבוד יחד.

כיום, הורים לא חושבים שמשמעת חיובית חשובה רק בבית
כיום, הורים לא חושבים שמשמעת חיובית חשובה רק בבית.

על ידי שיתוף הילדים, לא רק שיהיה קל יותר להגיע למשותף, אלא גם יהיה קל יותר לעזור לילדים לצמוח. בנוסף, זה יעזור ליצור עבורם סביבה נעימה יותר.

במובן זה, כדאי לזכור שכאשר ילד מרגיש בנוח הן בבית והן בבית הספר, הוא מתפקד היטב בכיתה ומנהל יחסים בריאים עם סביבתו.

San josé del parque, חינוך לחיים

לבית הספר San josé del parque, הממוקם באזור Arturo Soria במדריד, יש סגנון חינוכי המתאים את עצמו לצרכי ההורים. כך הם משלבים משמעת חיובית עם סביבה אקדמית בריאה כדי לעזור לילדים להתפתח כראוי.

הסיבה לכך היא שהוא מקדם חזון מקיף של חינוך ומעודד ילדים להיות מעורבים בפעילויות בית הספר. לאחר מכן, הם זוכים להשתתף באופן פעיל ולקחת על עצמם אחריות, כמו גם להפוך אותם לגיבורים של תהליך הלמידה שלהם.

"בבית הספר שלנו חיוני שהמשפחות והמורים יהיו חלק מהחינוך ויפעלו יחד, שילוו את התלמידים בהתפתחותם הלימודית והאישית".

בנוסף לטפח רוח של שיתוף פעולה בין הורים, מורים ותלמידים, בית ספר זה מקדם למידה דו לשונית. הם מאמינים שזהו מרכיב מפתח בהתפתחות הילד.

לגננות ולגננות חינוך יסודי ניסיון רב. בנוסף לעבודה על אוריינות, לוגיקה, מתמטיקה, חשיבה מדעית, דמיון ויצירתיות, הם עובדים גם על אינטליגנציה רגשית בכיתה, מה שמטיב עם התפתחותם.

שיתוף פעולה הוא המפתח למשמעת חיובית

כפי שאתה יכול לראות, שיתוף פעולה הוא חלק מפתח להתפתחות הילד. מסיבה זו, זה לא צריך לקרות רק בבית כל יום, אלא גם במקומות חיוניים אחרים, כמו בית הספר.

בחירת בית ספר טוב היא משהו שכל הורה יכול לדאוג לגביו, אבל ברגע שאתה יודע את המפתחות (משמעת, שיתוף פעולה, פיתוח מקיף, תמיכה, תקשורת) אפשר להעריך את האפשרויות שלך בזהירות רבה יותר. לאחר מכן, אתה יכול להמשיך ולהרגיש בטוח יותר.

פופולריים