החשיבות של חיוביות הגוף סביב ילדינו

הורים צריכים לטפל בבעיות שלהם בדימוי הגוף שלהם
מסרים על חיוביות בגוף: הורים צריכים לטפל בבעיות שלהם בדימוי הגוף שלהם.
כהורים, מוטלת עלינו האחריות להעביר מסרים חיוביים לילדינו. וזה כולל ללמד אותם חיוביות בגוף.

ילדים הם כמו ספוגים - הם לומדים מכל מה שהם רואים אצל הוריהם. הם מקשיבים לכל מה שאנחנו אומרים ומחקים את כל מה שאנחנו עושים. עם זאת בחשבון, על ההורים מוטלת האחריות הגדולה לא רק לגדל את ילדיהם אלא גם לדאוג להתפתחותם הרגשית ולצמיחה האישית שלהם. למסרים שאנו שולחים לילדינו על גופם יש משקל עצום. לכן, עלינו ללמד אותם על חיוביות בגוף.

חשוב מאוד שהורים יהיו מודעים מאוד לכך שלביקורת על המראה שלהם מול ילדיהם יכולה להיות השלכות חמורות. וזה נכון לא משנה כמה הילדים שלנו קטנים. כמובן, אתה לא רוצה שלילדים שלך יהיה חוסר ביטחון לגבי הגוף והמראה שלהם. לכן זה כל כך חשוב לעזור להם לאהוב את הגוף שלהם בצורה הכי בריאה שאפשר.

חיוביות בגוף וילדים

הילדים שלך לא צריכים לגדול ולהרגיש מודעים כל הזמן למראה שלהם. הרבה יותר חשוב להם לשים לב לבריאותם, כמובן. בהתחשב בכך, עליך לספק דוגמה טובה כדי שלילדיך יהיה מודל חיובי לחיקוי... ללא קשר למצבך הגופני הנוכחי.

כהורה, אתה תמיד רוצה לעצב התנהגויות בריאות עבור ילדיך. אם אתה אובססיבי למשקל שלך והילדים שלך רואים את זה, אז איזה סוג של מסר אתה מלמד?

הקטן שלך עשוי להבין שהם מקסימים ומושכים רק כמו התמונה שהם רואים במראה. זה עשוי להקשות על ילדים לגדול עם רעיונות בריאים לגבי יופי, משקל, ומה זה אומר להיות בריא.

הורים שמפילים את עצמם פיזית

כאשר ילדים עדים להוריהם מבקרים את המשקל או המראה של אדם אחר, הם עשויים לחשוב שסוג זה של אינטראקציה מקובל. עם זאת, זה למעשה גובל בהתעללות והוא, ללא ספק, מזיק מילולית. ילדים שרואים סוג זה של חילופי מילים עשויים להפנים אותו כמשהו נורמלי לחלוטין.

הם עשויים גם לאמץ את אותו הרגל במערכות היחסים שלהם. ויחד עם זאת, הם עשויים להרגיש נמשכים למערכות יחסים שבהן סוג זה של חילופי מילים נראה נפוץ, מוכר ובכך רצוי... בין אם הם היוזמים או המקבלים.

ללמד את ילדיך על חיוביות בגוף

המסר הטוב ביותר שהורים יכולים לשלוח לילדיהם הוא שיופי מגיע בצורות רבות ושונות. אחת המטרות החשובות ביותר בכל הנוגע לגופנו היא להיות בריאים. אתה צריך להתרכז ביופי הפנימי של ילדך. יחד עם זאת, הצבע על דגמים הדומים במראה לילדיכם כנקודות התייחסות תקפות. זה יכול לשמש מניע חיובי כדי שהילדים הקטנים שלך יאמצו את התכונות הפיזיות הייחודיות שלהם.

האם דימוי הגוף משפיע על בנות יותר מאשר על בנים?

ללמד את ילדיך על חיוביות בגוף
ללמד את ילדיך על חיוביות בגוף.

גם בנים וגם בנות סובלים כתוצאה מרעיונות תרבותיים וחברתיים לגבי דימוי גוף ומה זה אומר להיות מושך. עם זאת, כשזה מגיע לגברים, המראה החיצוני תמיד היה פחות חשוב כשזה מגיע להצלחה כללית בחיים. ובמודע או שלא במודע, המסר הזה עבר מדור לדור.

בעיות בדימוי גוף והפרעות אכילה מתרחשות אצל בנים וגם אצל בנות. לפעמים, האובססיה למראה הפיזי של האדם לובשת צורה אחרת המכונה דיסמורפיה גוף. זה מתייחס לאובססיה להגדיל את נפח הגוף של האדם. במילים אחרות, אנורקסיה הפוכה.

חלק מהבעיות הללו בדימוי הגוף של אדם אינן מזוהות או לא מאובחנות בילדים. וזה עשוי להסביר חלק מהסטטיסטיקות השונות שאנו מוצאים.

מסרים על חיוביות בגוף: הורים צריכים לטפל בבעיות שלהם בדימוי הגוף שלהם

הורים צריכים להיות מודעים למה שהם עושים ואומרים, ולאופן שבו הם פועלים. זה כולל את האופן שבו הם מתייחסים לעצמם, שכן זה שולח מסר חזק לילדיהם. אז אם כן, עלינו לשקול את סוגי המסרים שאנו רוצים שילדינו ילמדו, וללמד אותם על חיוביות בגוף.

זה גם מועיל לאמהות לחנך את עצמן על גופן לאחר הלידה. לוקח זמן לחזור לכושר לאחר הלידה. הבנה זו יכולה להיות מאוד מועילה ולעזור למזער את הנטייה לתעוב ולתקוף את הגוף שלך לאחר ההריון.

התרופה הטובה ביותר נגד חוסר שביעות רצון מהגוף שלך היא לתרגל הרגלים בריאים. לכן, אם אינך מרוצה ממשהו שקשור לגוף שלך, הפוך את הסיפוק למטרה חדשה.

חשוב לכולנו להיות מודעים לסוגים שונים של יופי כי יש כל כך הרבה סוגים שונים של גופים. אם אתה רוצה להרגיש טוב לגבי איך לראות את עצמך, נסה להיות הכי טוב שאתה יכול. היו מוכנים להתגבר על בעיות הקשורות לדימוי הגוף יחד עם ילדיכם. ותמיד הקפידו לעשות זאת מנקודת מבט חיובית וגישה תומכת.

Por qué es importante dar mensajes positivos sobre el cuerpo delante de los hijos

פופולריים