5 מפתחות לבלימת בריונות ברשת

במאמר זה תגלו חמישה מפתחות לבלימת בריונות ברשת ולשים לה קץ
במאמר זה תגלו חמישה מפתחות לבלימת בריונות ברשת ולשים לה קץ.
בריונות ברשת היא כבר לא מושג מוזר. עם זאת, איך נוכל לרסן את זה? המשך לקרוא כדי לגלות מפתחות לבלימת בריונות ברשת!

למרבה הצער, בריונות ברשת היא נפוצה מאוד כיום. מכיוון שזה מושג מוכר, מקרי בריונות ברשת ממשיכים לגדול מיום ליום. במאמר זה תגלו חמישה מפתחות לבלימת בריונות ברשת ולשים לה קץ.

מהם המפתחות לבלימת בריונות ברשת?

1. לזהות את הסימנים

ילדים ובני נוער שהם קורבנות של בריונות ברשת חולקים לעתים קרובות את אותם מאפיינים כמו כל ילד או נער אחר שהם קורבן לבריונות בבית הספר. יתר על כן, המועצה הלאומית למניעת פשע של אירופה מצביעה על שורה של סימני אזהרה לכך שילד או נער עלולים להיות קורבן לבריונות ברשת:

  • חוסר או אובדן עניין בבילוי עם חבריהם או בפעילות האהובה עליהם.
  • הפרעות שינה או אכילה.
  • חסר בית ספר.
  • חוסר עניין בשימוש במכשירים האלקטרוניים שלהם עם גישה לאינטרנט, כמו המחשב או הטלפון הסלולרי שלהם.

"לבדוק מה הילדים שלנו עושים באינטרנט זה לא הליקופטר, זה הורות".

- גלית ברין -

2. לשמור על פרטיות מקוונת

במקרים מסוימים, בריונות ברשת מתרחשת ביישומים או במשחקים מקוונים שבהם התוקף והקורבן אינם מכירים אחד את השני ואינם חולקים קישור מלבד הפלטפורמה המקוונת. רוב הרשתות והאפליקציות החברתיות מציעות בדרך כלל אפשרות לחסום את האדם ולדווח עליו באותה פלטפורמה.

במקרים בהם הבריונות חורגת מהעולם הדיגיטלי, חסימה כנראה לא תספיק. אבל, ללא ספק, הבריונות היומיומית שהילד או הנער יצטרכו לסבול תפחת במידה ניכרת. לפיכך, זה לא יתרחש 20,57.

3. אסור למוטרדים להגיב לתוקפנות

הסביבה של הילד או הנער הסובלים מבריונות ברשת חייבת להגיב ולנקוט פעולה נגד הבריון, לא הקורבן. בדרך כלל, מה שהבריונים רוצים זה בדיוק לעורר תגובה או תגובה של המוטרדים. בדרך זו, התוקף מרגיש "עוצמתי".

מהם המפתחות לבלימת בריונות ברשת
מהם המפתחות לבלימת בריונות ברשת?

לאחר שהילד או הנער ביקשו עזרה, הוריהם, המורים ואפילו קבוצת השווים שלהם חייבים לשתף פעולה כדי לשים קץ לבריונות ברשת. מבוגרים חייבים ללמד את הילד או הנער שנקמה ממקמת אותם באותה רמה של התוקפן ושזה לא הפתרון.

4. אל תמחק ראיות אפשריות

שמירה ואחסון מאובטח של ההודעות, הפוסטים והתמונות שהתוקף שלח לקורבן יכול לעזור מאוד. הסיבה לכך היא שזה יכול לעזור לשים קץ למצב. בנוסף, זה יכול להיות חשוב אם הבריונות חוצה קווים משפטיים.

למרבה המזל, במקרים של בריונות ברשת, ממש קל לאחסן את כל הראיות הללו מכיוון שהן נרשמות אוטומטית וניתן להציגן בכל עת, בניגוד לסוגי מצבים אחרים שבהם קשה יותר להוכיח בריונות.

5. בקשת עזרה היא הדרך הטובה ביותר להפסיק בריונות ברשת

אחרון חביב, והחשוב מכל, הילד או הנער צריכים להיות מסוגלים לדבר עם מישהו על מה שקורה. זהו אחד המפתחות הטובים ביותר לבלימת בריונות ברשת. למרות שזה עשוי להיראות מובן מאליו, במקרים של בריונות ברשת נעלמים לעתים קרובות מעיניו, כי די קשה לזהות מצב מסוג זה.

אם הילד או הנער לא יבקשו עזרה ממשפחתם או מבית הספר, סביר להניח שהסביבה שלהם לא תהיה מודעת למצב עד שהבריונות ברשת תחמיר באופן ניכר. בקיצור, ברגע שהילד או הנער מבקשים עזרה בבית, הדבר הכי מומלץ הוא לאסוף מידע ואז לבקש עזרה מבית הספר של הילד או הנער.

"ייתכן שהכאב שלי הוא הסיבה לצחוק של מישהו. אבל הצחוק שלי לעולם לא יהיה הסיבה לכאב של מישהו."

- צ'ארלי צ'אפלין -