4 מזונות שמחזקים את המערכת החיסונית של ילדים

אגוזים הם עוד אחד מהמזונות שיכולים לסייע בחיזוק המערכת החיסונית של ילדים
אגוזים הם עוד אחד מהמזונות שיכולים לסייע בחיזוק המערכת החיסונית של ילדים, בין היתר.
היום נשתף 4 מזונות שיעזרו להעצים באופן טבעי את המערכת החיסונית של ילדיכם. למד עוד.

אחד הגורמים העיקריים לתזונה נכונה הוא שהיא אמורה לסייע בחיזוק המערכת החיסונית שלך. על ידי צריכת אספקה טובה של חומרים מזינים, אתה יכול לשפר את ההתמיינות בתאי הדם הלבנים של הגוף שלך. זה, בתורו, מגביר את ההגנה של הגוף שלך. כתוצאה מכך, אתה יכול להפחית את הסבירות לחלות. לכן, היום, נשתף 4 מזונות שמחזקים את המערכת החיסונית של ילדים.

בנוסף, חשוב גם לעודד פעילות גופנית. על ידי הקניית הרגלי חיים טובים אלה וכן תזונה נכונה, תראה תוצאות מצוינות.

מזונות המחזקים את מערכת החיסון של ילדים

זכור, לא הכל קשור לכלול את המזונות הבאים בתזונה של ילדך. בנוסף, עליכם לוודא שהתזונה שלהם מאוזנת ומגוונת.

יוגורט

יוגורט הוא מזון עם הרבה תכונות בריאותיות מועילות. לדוגמה, הוא מכיל חלבונים בעלי ערכים ביולוגיים גבוהים ומינרלים, כמו סידן. בנוסף, ביוגורט יש פרוביוטיקה, שהם חיידקים המשפיעים על אופן פעולת מערכת החיסון.

על פי מחקר שפורסם בכתב העת פרוביוטיקה וחלבונים אנטי-מיקרוביאליים, כולל פרוביוטיקה בתזונה שלך מגביר את המגוון הביולוגי של המיקרוביוטה שלך. כתוצאה מכך, מחסום המעי הופך פחות חדיר, מה שאומר שפחות מיקרואורגניזמים מזיקים ותרכובות רעילות יכולות להסתובב.

בשר אדום

למרות המוניטין הרע שלו בשנים האחרונות, בשר אדום עדיין נחשב למאכל בריא. עם זאת, זה רק אם אתה נמנע מלכפוף אותו לתהליכי בישול לא בריאים כמו טיגון או צלייה. אחרת, הוא ירכוש חומצות שומן טראנס ופחמימנים ארומטיים פוליציקליים, שעלולים להזיק לבריאות שלך.

בנוסף לחלבון, בשר אדום מכיל כמויות משמעותיות של אבץ. מינרל זה חשוב להבטחת ההתמיינות התאית של האלמנטים השונים במערכת החיסון. זה מאושר על ידי מחקר שפורסם בכתב העת Nutrients.

נשתף 4 מזונות שמחזקים את המערכת החיסונית של ילדים
לכן, היום, נשתף 4 מזונות שמחזקים את המערכת החיסונית של ילדים.

מחסור באבץ עלול להוביל לייצור טסטוסטרון לקוי אצל גברים, מה שגורם לבעיות בהתפתחות. למרות התכונות החיוביות שלו, אתה עדיין צריך לאכול רק בשר אדום במתינות. אנו ממליצים להחליף אותו בדגים במידת האפשר.

אגוזים

אגוזים הם עוד אחד מהמזונות שיכולים לסייע בחיזוק המערכת החיסונית של ילדים, בין היתר. הם ידועים ברמות הגבוהות של חלבון כמו גם בחומצות השומן אומגה 3. חומרים מזינים אלו עוזרים לווסת את מצבי הדלקת של הגוף. בנוסף, הם מגדילים את היעילות של הפונקציות של מערכות אלו.

כמו כן, הם מקור טוב לאבץ ולמינרלים אחרים המעורבים בתגובות פיזיולוגיות רבות וחשובות.

פילפלים

ויטמין C הוא חומר תזונתי נוסף שהוכח כבעל תפקיד מכריע בחיזוק המערכת החיסונית. חומר תזונתי זה מצוי בשפע בפלפלים, אך ניתן למצוא אותו גם בפירות הדר.

לא רק שחומר תזונתי זה שימושי לשיפור יעילות מערכת החיסון, אלא שהוא גם אחראי לקידום סינתזת קולגן. בנוסף, הוא יכול אפילו לפעול כנוגד חמצון, ולנטרל היווצרות של רדיקלים חופשיים. כתוצאה מכך, הם עוזרים להפחית את הסיכון לפתח מחלות מורכבות בטווח הבינוני והארוך.

מזונות אחרים שיש בהם כמויות משמעותיות של ויטמין C הם תותים, קיווי וכמה ירקות שורש, כמו תפוחי אדמה ובטטה.

תזונה יכולה לחזק את המערכת החיסונית של ילדים

אחד מעמודי התווך של תזונה בריאה הוא מגוון. על ידי הכללת מזונות שיחזקו את המערכת החיסונית של ילדים בתזונה של ילדכם, תוכלו לשפר את התפקוד הכולל של ההגנות שלהם. כתוצאה מכך, יהיה להם פחות סיכוי לפתח מחלות ויראליות במהלך החודשים הקרים יותר.

בנוסף, עליך לזכור שאתה יכול להשתמש בתוספי מזון כדי להבטיח שילדך מקבל מספיק חומרים מזינים. עם זאת, עליך לדבר עם רופא לפני שאתה עושה זאת. הם יוכלו להמליץ על המינון האופטימלי ועל המוצרים האידיאליים.

לבסוף, אתה לא יכול לשכוח שפעילות גופנית היא המפתח לשיפור תפקוד המערכת החיסונית שלך. בנוסף, מנוחה נכונה היא חשובה מאוד, במיוחד במהלך שנות חייו הראשונות של ילדכם. זה יעזור להם להתפתח כראוי.

פופולריים