אתה הדרך של העולם לומר לי שהחיים יפים

ב-You Are Mom אנחנו מזמינים אותך להרהר באוצר הזה שכל חיי היומיום שלך סובבים סביבו
ב-You Are Mom אנחנו מזמינים אותך להרהר באוצר הזה שכל חיי היומיום שלך סובבים סביבו.

החיים הם שילוב של צורות וצבעים רבים, אבל אלה שהורים הכי נהנים מהם באים לידי ביטוי בפנים השובבות של ילדם, במוזיקה בחיוכים, בתלתלי שיערם ובצחוק שלהם שממלא את רוחנו בשמחה ובתקווה. כי החיים טובים יותר עם ילד לצידך...

חוסה סראמאגו אמר שילד הוא מישהו שהושאל לנו כדי לשמש קורס מזורז איך לאהוב מישהו אחר, יותר ממה שאנחנו אוהבים את עצמנו.

הוא גם הסביר שמעט פעולות דורשות כל כך הרבה אומץ כמו להיות הורה. כל יום עלינו להתמודד עם חוסר הוודאות האם אנו עושים דברים כמו שצריך, או האם אנו עושים משהו לא בסדר באיזה היבט קטן שיכול להזיק לישות כה יקרה ואהובה.

זה כאילו אהבה ופחד תמיד היו שני צדדים של אותו מטבע. תקווה וספק תמיד הולכים יד ביד וזה משהו שנחווה בצורה אינטנסיבית ביותר בזמן שילד גדל. למרות זאת, ועלינו להיות ברורים בעניין זה; זה פחד בריא.

אנחנו לא יכולים לשכוח שהפחד מוטבע גנטית במוח שלנו מסיבה מאוד ספציפית: לשרוד טוב יותר, לצפות סיכונים ובכך להבטיח את רווחתנו ושל יקירינו.

לדאוג זה טבעי כשאתה יודע מה הדבר הכי יפה בעולם שלך. ב- You Are Mom אנחנו מזמינים אותך להרהר באוצר הזה שכל חיי היומיום שלך סובבים סביבו.

אתה ההווה שלי, אתה נותן יותר משמעות לחיים שלי

זה באמת פופולרי עכשיו לקרוא בלוגים של אנשים מפורסמים (שחקניות, זמרות, עיתונאים...) שבהם הם מדברים על אמהות, הרפתקאות יומיומיות שלהם והטיפים הייחודיים שלהם.

אתה ההווה שלי, אתה נותן יותר משמעות לחיים שלי
אתה ההווה שלי, אתה נותן יותר משמעות לחיים שלי.

לא חסרים מאמרים שבלי לקטוע מילים מדברים על כמה קשה השלב הזה וכמה הם מתגעגעים לימים שבהם, חופשיים מאחריות, הם בילו את זמנם כרצונם, ישנו כמה שהם רוצים ויכלו לעשות. תוכניות של הרגע האחרון מבלי להסתמך על שום דבר או מישהו.

  • ובכן, כשאנחנו חושבים על ההערות האלה אנחנו שמים לב שתמיד יהיו מי שאוהבים למתוח קו בין העבר להווה: בין השלב הזה "עם החבר'ה" לשלב החדש הזה "עם ילדים". באופן דומה, אנחנו יכולים גם לצייר אחד כשהיינו רווקים, ובימים אלה כשאתם במערכת יחסים איתנה.
  • זה לא על הרהור על איזה שלב היה טוב יותר או גרוע יותר, אלא מה כל רגע בחיינו תרם לנו.
  • עלינו להבין שהחיים הם סדרה של רגעים שעלינו ללמוד מהם כדי להמשיך לצמוח, להתבגר ולנצל את כל מה שאנו נתקלים בו בדרכנו להיות טובים יותר בכל יום.

יחד עם זאת אנו מבינים שילד מסמן רגע מפתח במחזור החיים שלנו. זהו רגע שבו כל גבר ואישה חייבים להתחיל מחדש, להעריך מחדש ולשפר את עצמם כדי להצטיין, ולהוציא את המיטב שלהם, האני האציל, האחראי והמכובד ביותר שלהם.

רחוק מלהסתכל לעבר ולהחמיץ את החופש של אתמול, אנשים בוגרים ישימו את כל המיקוד שלהם בהווה, ב"כאן ועכשיו " שבו כל מילה, כל חיבוק וכל פעולה הם בעלי חשיבות חיונית.

החיים תמיד יהיו יפים לצידך

הילד שלך יכול להיות המתנה המבוקשת בחייך. הקטן שלכם עשוי להגיע במפתיע כאשר אינכם מתכננים זאת ובזמן הקשה ביותר. ובכל זאת, חוסר הוודאות הללו מטושטשים ומומסים כעת במימי האתמול, כי גיליתם את הטוב ביותר שיכול היה לקרות לאי היפה של ההווה שלכם. מעולם לא היית כל כך מאושר.

ילדים מגיעים לזרועותינו בדרכים שונות, לפעמים מלווים בבן הזוג הטוב בעולם, ובפעמים אחרות אתה צריך להתמודד לבד עם ההרפתקה הזו. עם זאת, כך או אחרת, הבנת שהחיים הפכו עכשיו לצבע אחר, עכשיו הכל יותר אינטנסיבי, רועש, מהנה, ולעתים כאוטי...

יחד עם זאת, הכל חולף ביותר. הזמן עובר מהר מאוד והילד שלך גדל כל שנייה וזה לפעמים ממלא אותך בפחדים, חרדות וחששות חדשים...

הבה נזכור שוב את דבריו של חוסה סאראמאגו:

"יבוא היום שבו נאבד את ילדינו... אבל באמת, נפסיד? איך? לא, הילדים שלנו לא שלנו. הם פשוט מושאלים לנו, המתנה היקרה והנפלאה ביותר, כי הם שלנו רק בזמן שהם לא יכולים לדאוג לעצמם, אחר כך הם שייכים לחיים, לגורל ולמשפחות שלהם. שהחיים יברכו תמיד את ילדינו, כי החיים כבר ברכו אותנו איתם".

פופולריים