החשיבות של אכילה נכונה במהלך הריון תאומים

תהיו מעוניינים לדעת יותר על החשיבות של אכילה נכונה במהלך הריון תאומים
אם כן, תהיו מעוניינים לדעת יותר על החשיבות של אכילה נכונה במהלך הריון תאומים.
את בהריון עם תאומים? אם כן, תהיו מעוניינים לדעת יותר על החשיבות של אכילה נכונה במהלך הריון תאומים. להלן נקודות המפתח.

במהלך הריון תאומים, חשוב לאכול טוב כדי לענות על הצרכים התזונתיים של כולם. זכור שבמקרה זה, הדרישות האנרגטיות גדולות יותר מאשר בהריון יחיד. הדבר נכון לגבי מיקרונוטריינטים מסוימים.

מסיבה זו, אנו ניתן לך שורה של הנחיות כדי שתוכל להתאים את התזונה שלך אם אתה מצפה לתאומים. על ידי הבטחת נוכחות של מזון טרי בתזונה שלך ועודף קלורי קל, לא אמורות להיות לך בעיות.

האם צריך לאכול יותר?

אחד ממיתוסי המזון העיקריים במהלך ההריון קשור לצריכת אנרגיה.

אתה לא צריך להגדיל הרבה את צריכת הקלוריות שלך. מה שבאמת חשוב זה שאתה עוקב אחר אינסטינקט התיאבון שלך. נכון שבטרימסטר השני והשלישי של ההריון, הגוף שלך ידרוש כמות גדולה יותר של מזון, אבל אין צורך להכריח את הגוף שלך לאכול יותר ממה שהוא רוצה.

למעט מצבים של משקל אימהי נמוך בהריון, בהם הרופא כבר יציע שורה של המלצות להתאמת מאזן האנרגיה, לא יהיה צורך לאכול ללא חשק.

חשוב לקבוע תוכנית ארוחות אופטימלית לאורך היום. חמש צריכת צריכת בדרך כלל מספיקות, אז עדיף להימנע מפרוטוקולים מגבילים.

מה אם אתה לא מאוד רעב?

בדרך כלל, התיאבון תואם את דרישות האנרגיה של הגוף. כשזה לא המקרה, משהו לא בסדר.

במהלך השליש הראשון, בחילות והקאות עלולות להופיע, כך שצריכה מסויימת יכולה להוות בעיה עבור האם. למרבה המזל, ישנן תרופות טבעיות להקלה על סימפטומטולוגיה זו.

על פי מחקר שפורסם במגזין Foods, ניתן לצרוך ג'ינג'ר כדי למנוע או להקל על בחילות. אפשרות אחת היא לקחת את זה כאבקה מומסת במים. אחר הוא להוסיף אותו כתיבול לארוחות.

אכילה טובה במהלך הריון תאומים: מה שאתה צריך לדעת

בואו נסתכל על הנקודות החשובות ביותר של הדיאטה במהלך הריון תאומים, במיוחד מבחינת מאקרו ומיקרו-נוטריינטים. כך תדעו להתאים בצורה מיטבית את התזונה שלכם.

תוספי מזון וויטמינים

במהלך הריון תאומים
במהלך הריון תאומים, חשוב לאכול טוב כדי לענות על הצרכים התזונתיים של כולם.

כמו במהלך הריון בודד, יש צורך בתוספת חומצה פולית בתזונה. על כך יעיד מחקר שפורסם בכתב העת Annales d'endocrinologie.

הקפדה על צריכה מיטבית של חומר תזונתי זה מונעת בעיות הקשורות לסגירת הצינור העצבי של העובר.

עם זאת, תוסף זה נרשם באופן שגרתי על ידי מומחים, ככל הנראה עם תוסף יוד וברזל אחר. חוץ מזה, אין צורך לכלול מולטי ויטמין כלשהו בתזונה של אישה במהלך הריון תאומים.

הקלוריות שאתה צריך

במהלך השליש הראשון של ההריון, צרכי האנרגיה נשארים בדרך כלל ללא שינוי. מהטרימסטר השני ואילך, הדרישות עשויות לעלות בסביבות 400 קלוריות ליום, אך לא יותר מזה.

עם זאת, התיאבון שלך יהיה זה שיקבע את נפח הצריכה שלך, אלא אם כן המומחה אומר אחרת.

טיפים לאכילה נכונה

בנוסף לאמור לעיל, עליך להבהיר שורה של נקודות מפתח על מנת לאכול טוב במהלך הריון תאומים.

הדבר הראשון שיש להדגיש הוא הצורך להבטיח נוכחות של מזון טרי בתזונה. ירקות, דגים, בשר, ביצים ומוצרי חלב צריכים להיות בשפע. עם זאת, חשוב להגביל ככל האפשר מזונות מעובדים במיוחד.

יחד עם זאת, ובאותה צורה בה אתה צריך במהלך הריון יחיד, חיוני להימנע מאלכוהול ומחומרים רעילים כגון טבק וסמים. כמו כן יש להימנע מקפאין וכמה עשבי תיבול וחליטות שעלולות להיעשות.

אכילה נכונה במהלך הריון תאומים היא חיונית

כפי שראית, ייעול התזונה שלך במהלך הריון תאומים מבטיח התפתחות תקינה של העוברים. יש לעמוד בדרישות האנרגיה והתזונה.

עם זאת, אתה לא צריך לעשות שום דבר מיוחד בהשוואה לתזונה בריאה רגילה. פשוט הכנס חומצה פולית, יוד וברזל תוספי מזון והגדל מעט קלוריות מהטרימסטר השני ואילך.

עם זאת, עליך לנקוט בצעדים קיצוניים של היגיינת מזון ולמתן את צריכת הדגים הגדולים, בשל ריכוז המתכות הכבדות שלהם. כמו כן, יש חשיבות חיונית שתגביל חומרים רעילים.