5 סיפורים כדי ללמוד איך לחסוך כסף

נציג בפניכם כעת מבחר סיפורים שיעזרו לילדיכם ללמוד כיצד לחסוך כסף ולרכוש גם אחריות
מסיבה זו, נציג בפניכם כעת מבחר סיפורים שיעזרו לילדיכם ללמוד כיצד לחסוך כסף ולרכוש גם אחריות.
כלכלה עשויה להיראות כמו נושא מורכב מאוד עבור ילדים. עם זאת, ישנם כמה ספרים המציגים נושא זה בצורה פשוטה, כך שילדים יכולים להתחיל ללמוד בהדרגה מושגים בסיסיים.

רכישת סדרה של אחריות מגיל צעיר חיונית על מנת שלילדים תהיה אוטונומיה רבה יותר בהחלטותיהם. אחד ההיבטים שיהיו רלוונטיים בהמשך ככל שהם גדלים הוא ניהול הכנסה גדלה. ילדים אינם מודעים לחלוטין לחשיבות הדבר, אולם עלינו ללמד אותם סדרה של פעולות המובילות אותם להיות אחראים.

מסיבה זו, נציג בפניכם כעת מבחר סיפורים שיעזרו לילדיכם ללמוד כיצד לחסוך כסף ולרכוש גם אחריות.

סיפורי ילדים כדי ללמוד איך לחסוך כסף

Mon ו-nedita. הספר הראשון שלי על כלכלה, אחד הסיפורים הטובים ביותר ללמוד איך לחסוך

למרות שילדים לא משתמשים בכסף על בסיס יומי או באותו אופן כמו מבוגרים, בהזדמנויות רבות, הם מקבלים כמויות קטנות ממנו לחסכונותיהם. ספר זה אידיאלי לילדים בני 3 ומעלה; זה בהחלט יהפוך לבעל ברית שמסביר היבטים בסיסיים של הכלכלה בצורה מותאמת ומהנה לחלוטין.

דרך שתי הדמויות הראשיות, שתי עכברים אחיות בשם Mon ו-nedita, שרוצות לקנות כובע לאמם, הילדים ילמדו על:

  • המחיר או הערך של מה שהם רוצים לקנות.
  • הבניינים והחללים שבהם אנשים חוסכים ומנהלים כסף.
  • אפשרויות שונות לחסוך.

יש עוד כמה היבטים מעניינים ופשוטים שהם יגלו דרך כרטיסיות ודשים שיהפכו את הקריאה שלהם למהנה ואוטונומית הרבה יותר. יתרה מכך, כאביזר מיוחד לספר, הוא מגיע עם קופת חזירים שילדים יכולים לבנות בעצמם. זה ייתן להם את האפשרות להחליט במה להשקיע את הכסף שהם חוסכים בקופה.

הספר הראשון שלי על כלכלה, חיסכון והשקעות

ניקול וקרול הם שני הילדים העיקריים שמראים לקוראים את ענפי הכלכלה השונים. באמצעות איורים פנטסטיים עם הרבה תוכן אינפורמטיבי, ילדים ללא ספק ילמדו על מקור הכסף. הם גם ילמדו מה זה אומר לחסוך או להשקיע, מה זה תקציב ואיך הוא נעשה ומה המקצועות השונים שקיימים ביחס למשק.

בצורה מאוד דינמית לילדים, הם ילמדו וידעו יותר על הכלכלה וכל מה שכרוך בכסף.

הכלכלה הסבירה לצעירים

עוד סיפורים כדי ללמוד כיצד לחסוך כסף
עוד סיפורים כדי ללמוד כיצד לחסוך כסף.

אם הספר הראשון היה מומלץ לבני המשפחה הצעירים ביותר, הספר הזה אידיאלי למי שגילם מעל 12. בגיל זה, מספר בני נוער ובני נוער מתחילים לקבל קצבה שבועית או חודשית. הכסף הזה יהיה ההכנסה הראשונה שהם ינהלו, ולכן עליהם לדעת שורה של מושגים בסיסיים.

מעל לכל, ספר זה הוא כלי מושלם למטרה זו. בצורה פשוטה, משעשעת ודידקטית לחלוטין, זה ילמד אנשים צעירים מושגים כמו השקעות, הון, שוק המניות ומשבר מטבעות.

יתרה מכך, מחבר הספר הזה גם רוצה להראות את החשיבות של קבלת החלטות הנוגעות לכסף כי הם חייבים להיות אחראים לו.

זהו ספר פנטסטי עבור הצעירים ביותר להתחיל להכיר את עולם הכלכלה לעומק יותר. כתוצאה מכך, הם יהיו אחראים יותר עם הכסף שלהם.

עוד סיפורים כדי ללמוד כיצד לחסוך כסף

כסף לא נופל מהשמיים

אין ספק שיש דרכים שונות לילדים ללמוד מושגים חדשים ומידע חדש. ספר זה מיישם שיטת לימוד דינמית, מהירה ופשוטה מאוד שתהפוך את מושגי הכלכלה והכסף לקלים להבנה לילדים.

עם פורמט של שאלות ותשובות, ספר זה יענה על ספקות רבים שיש לילדים בהזדמנויות רבות. מסיבה זו, אנו ממליצים על זה לילדים בני 8 שנים.

מכיוון שזה לא טקסט נרחב, אלא סדרה של שאלות שהם יכולים לבחור, זהו ספר אידיאלי לשימוש בשלבים שונים; בהתאם למורכבות השאלות או לנושא שהכי מעניין את הילדים.

שכח את קופת החזירים שלך ותגדל את הכסף שלך

כלכלה היא אחד המקצועות הנלמדים בבתי ספר תיכוניים רבים. עם זאת, לפעמים זה נושא חובה ולפעמים זה אופציונלי.

על מנת למתבגרים לדעת אם נושא זה הוא בין המועדפים עליהם, מחבר הספר הזה, שהוא אב לילדים מתבגרים, החליט לכתוב ספר זה על חינוך פיננסי למתבגרים.

בו ילמדו על חשיבות הכסף וגם יתחילו לפעול בסכומי כסף קטנים להרחבת הונם בהדרגה באמצעות השקעות שונות. הוא מכיל שורה של מושגים וטיפים שימשכו את כל אותם בני נוער המתעניינים בפיננסים.