איך לבדר פעוט במסעדה?

הדרך הטובה ביותר לבדר ילד במסעדה היא להעסיק אותו במה שהוא אוכל
הדרך הטובה ביותר לבדר ילד במסעדה היא להעסיק אותו במה שהוא אוכל.
לארח פעוט במסעדה הוא מאתגר. זו בעיה נפוצה. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד לטפל בבעיה זו.

זה יכול להיות אתגר לבדר פעוט במסעדה. למעשה, זוהי בעיה נפוצה שכמעט כל ההורים מתמודדים איתה, במיוחד כאשר ילדים רגילים לקיים שגרת ארוחות עצמאית, למשל, אם הם אוכלים בדרך כלל בגן או בבית הספר או אם הם לא אוכלים עם הוריהם. גם כשהם אוכלים בבית, בשנים הראשונות לחייהם, לקטנטנים יש שגרה שונה.

אחת הבעיות העיקריות שעמן מתמודדים הורים שאוכלים במסעדה עם ילדים היא לגרום להם להיות רגועים ולשבת לאורך זמן, הרבה יותר ממה שהם בדרך כלל יושבים במהלך הארוחות. להעסיק ולבדר ילדים צעירים במסעדה מבלי להפריע לסועדים אחרים הוא אתגר.

העובדה שילד קטן לא מצדיקה לצרוח, להתנהג בצורה לא הולמת, לזרוק דברים, ועוד פחות מכך לרוץ בין שולחנות. הורים אחראים להתנהגותם הטובה של ילדיהם ועליהם לקחת את המצב הזה ברצינות רבה.

אסטרטגיות לבידור הפעוט שלך במסעדה

האסטרטגיות הבאות עוזרות מאוד לבדר ילדים במסעדה. כדי להיות יעיל, זה יעזור מאוד להסביר לילדים מה הולך לקרות ואת כללי ההתנהגות שאתה מצפה מהם לפעול.

1 - בחרו מסעדה משפחתית

לא כל המסעדות מוכנות לתת מענה לילדים. לכן חשוב לבחור כאלה שמתחשבים בקטנטנים, שזה הרבה יותר מסתם כיסא גבוה לתינוקות. סוג התפריט או הזמינות של מקומות לשחק לילדים לאחר שסיימו לאכול הם כמה נושאים שיש לקחת בחשבון.

חשוב גם לבחור מסעדה שבה אנשים הולכים בדרך כלל עם ילדים כי הם נוטים להיות פחות סכנות עבורם ופתרונות לבילוי שלהם.

2 - בחרו מסעדה בה הם מגישים אוכל שהילדים שלכם אוהבים

הדרך הטובה ביותר לבדר ילד במסעדה היא להעסיק אותו במה שהוא אוכל. אבל אם מה שהמסעדה מגישה הם מנות מתוחכמות מדי לילדים, לוקח להם הרבה זמן להגיש את האוכל בין מנות למנה, או שמה שהם שמים על השולחן מוזר מדי, אתם הולכים להיתקל בבעיות.

לכן חשוב ללכת לאכול עם ילדים במסעדות הכוללות תפריטי ילדים או בהן אתם יודעים שהילד שלכם יאכל את מה שהוא מגיש. מסעדה היא לא המקום הטוב ביותר לנהל ויכוח על אוכל או לערוך ניסויים, אלא אם ילדכם מאוד סקרן לגביו.

3 - שחקו על מנת לגלות את המקום

זה יכול להיות אתגר לבדר פעוט במסעדה
זה יכול להיות אתגר לבדר פעוט במסעדה.

בזמן שהאוכל מגיע, תוכלו לשחק עם ילדכם כדי לגלות את המסעדה. מבוגר צריך ללוות את הילד כדי לחקור מה יש שם. זיהוי השירותים, חיפוש אחר מתקני שעשועים אפשריים, ורואים אילו דברים נחמדים יש שם, יש פעילויות שקטות ומשעשעות שיכולות לעזור לילדכם לבדר במסעדה.

חרדה מללכת למקום חדש ולהימצא בסיטואציה אחרת יכולה לעורר אצל ילד רגשות שונים. כך הם ירגישו רגועים יותר והם לא יצברו חרדות בישיבה על כיסא בהמתנה לאוכל.

4 - צאו לטייל

ילדים הם כדור אנרגיה שלא יכול להיות בטל לאורך זמן. אם למסעדה אין אזור משחקים לילדים, אז הם יצטרכו לשחרר את האנרגיה שלהם בדרך כלשהי. לכן, לפני שהילד מתחיל להתעסק בכיסאו, מבוגר צריך לצאת עם הילד במהלך תקופות ההמתנה.

לתת לילדך לשוטט בין שולחנות זה אף פעם לא רעיון טוב. זה יכול לעצבן סועדים אחרים ולגרום לאירועים לא נעימים עם המלצרים.

5 - הביאו משחקים וצעצועים כדי לבדר את הילד

נשא תמיד צעצועים שיכולים לבדר את הילד ליד השולחן - צעצועים שאתה יודע שהם אוהבים. כמובן שהם חייבים להיות קטנים, לא לעשות רעש, ולא יגרמו לבעיות או ישברו אם הם נופלים או מתגלגלים מהשולחן.

הצעצועים המתאימים ביותר יהיו תלויים בגיל הילדים. זכור כי השארת הטלפון הנייד שלך אצלם יכולה להיות פתרון שימושי בהתחלה, אבל זה לא הרעיון הטוב ביותר. בנוסף לחשיפת עצמכם לסיכוי שילדכם עלול לשבור אותו או לעשות איתו משהו לא הולם, הרעש יכול להיות מאוד מעצבן.

6 - נצלו את ההזדמנות ללמד אותם

ילדים הם סקרנים באופן טבעי. במסעדה, יש הרבה דברים שהם יכולים ללמוד. תשומת לב לילדכם וניצול ההזדמנות ללמד אותם דברים חדשים היא דרך שימושית ופרקטית מאוד לבדר אותו.

לשחק אני מרגל, לגלות צבעים וצורות, או להמציא סיפור תוך כדי, הם כמה דרכים יעילות לבדר ילדים במסעדה.

פופולריים