7 סיפורים שיעזרו לילדכם להפסיק להשתמש בחיתולים

סיפורים שיעזרו לילדכם להפסיק להשתמש בחיתולים
סיפורים שיעזרו לילדכם להפסיק להשתמש בחיתולים.
הניסיון להפסיק להשתמש בחיתולים הוא אחד השלבים הקשים בינקות. לכן כל עזרה כדי להצליח להשיג אותה בצורה פשוטה ומהירה תמיד מתקבלת בברכה.

להפסיק להשתמש בחיתולים זה אחד השלבים הראשונים באמת מסובכים שילד יתקל בהם במהלך הילדות. כל ילד הוא שונה לחלוטין, ולכן אין גיל מדויק שבו הוא סוף סוף ישיג את זה.

אימון בסיר קשור קשר הדוק לבגרותו של הילד, ולכן בשום מקרה אין להכריח ילד לנטוש את החיתול שלו. אם אתה מכריח את הנושא כאשר ילד לא מוכן לזה, אז זה עשוי להיות בעל השלכות חמורות על התנהגותו בהמשך.

בתהליך זה על ההורים ללוות את הילד ולתמוך בו בכל עת. בנוסף לכך, ניתן להשתמש במשאבים כגון שירים, קריקטורות או ספרים כדי לעזור לילד להתחיל תהליך זה בעצמו.

בהמשך תמצאו סדרת סיפורים שיעזרו להורים ולילדים כאחד בתהליך הפיזי, אך גם הפסיכולוגי הזה, שעל כל המשפחות לעבור.

סיפורים שיעזרו לילדכם להפסיק להשתמש בחיתולים

1. הצצה - מה יש בחיתול שלך?

זהו אחד הסיפורים הפשוטים ביותר בנושא אימון בסיר, והוא גם מאוד כיף ודינאמי. זה מאפשר לקורא לקיים אינטראקציה עם הסיפור באמצעות דשי ההרמה לאורך הספר.

הדמות הראשית של הסיפור הזה היא מאוס, שמאוד סקרן ואוהב להסתכל על מה שיש בתוך החיתולים של חבריו. חבריו כוללים כלב, סוס ופרה...

ספר זה מאת פרסומי SM מראה לילדכם שתהליך הקקי והדיבור על צואה הוא נורמלי לחלוטין. ילדים לפעמים צריכים לדעת את זה כדי שהם ידעו שהם בדיוק כמו כולם.

2. הסיפור של החפרפרת הקטנה שידעה שזה לא היה עניינו

עוד אחד מהסיפורים הטובים ביותר ללמד ילד להפסיק להשתמש בחיתולים הוא הסיפור הזה שמציג שומה כדמות הראשית. אנו ממליצים על הסיפור הזה, שגם מראה שכל נושא ה"קקי" הוא נורמלי לחלוטין. זה גם ספר מהנה מאוד לכל המשפחה.

הסיפור הוא על איך יום אחד יצאה השומה מהמחילה שלו, ו"דבר חום" נחת על ראשו. הוא כעס מאוד על זה, והתחיל לשאול את כל החיות שפגש אם אלו הן. עם זאת, כולם אמרו שלא. האם החפרפרת תזכה לגלות את האמת?

ספר זה על איך להפסיק להשתמש בחיתולים מיועד לילדים הצעירים ביותר
ספר זה על איך להפסיק להשתמש בחיתולים מיועד לילדים הצעירים ביותר.

אנו ממליצים לך להשיג את הגרסה המוקפצת של הספר, כי תנועות השומה עם ה"דבר על הראש שלו" יגרמו לך לצחוק בקול רם.

3. אני הולך לשירותים לבד

ספר זה על איך להפסיק להשתמש בחיתולים מיועד לילדים הצעירים ביותר. ללא ספק, הדגשים בספר זה הם הצלילים הקשורים לתהליך ההליכה לשירותים.

אם הקורא מבצע את כל השלבים בצורה נכונה, אז בסוף הספר יש שיר לחגוג את העובדה שהם סיימו את התהליך בצורה נכונה. זהו ספר מעורר מוטיבציה שרלוונטי לחיים האמיתיים ויש לו גרסאות לבנים ולבנות כאחד.

עוד סיפורים להפסקת השימוש בחיתולים

4. כולם עושים קקי! אחד מסיפורי החיתולים המצחיקים ביותר

שירים הם אחת השיטות הנפוצות ביותר לעזור לילדים לשמור על דברים חשובים. הוצאות לאור של Edelvives ניצלו זאת ומספרות את הסיפור כאילו היה שיר. המטרה כאן היא שהילדים יוכלו ליישם את זה בחיים האמיתיים.

בנוסף לכך, הוא משתמש בדמויות כמו אינדיאנים, נסיכות ומכשפות, שישמחו את הקטנים ויגרמו להם להבין שכפי שהכותרת אומרת, כולם עושים קקי!

5. מבט קטן על תחתונים

ללא ספק, מבט קטן על התחתונים הוא סיפור קלאסי על איך להפסיק להשתמש בחיתולים. יש לו סיפור מאוד פשוט, והוא מתפרסם בפורמט כריכה קשה שילדים יכולים להתמודד בעצמם בצורה פשוטה ומעשית.

6. האמבטיה של לולו

סיפור נוסף שהילדים שלכם באמת יוכלו להתחבר אליו הוא על לולו, ילדה שהפסיקה להשתמש בחיתולים וכבר לובשת תחתונים. עם זאת, לפעמים יש לה עדיין בעיות "לשלוט בעצמה".

זהו ספר מהנה עם דשים שיאפשרו לילדכם למשוך גליל נייר טואלט, לעזור לו ללמוד להתבגר ועוד דברים רבים אחרים.

7. אין יותר חיתולים

ב"לא עוד חיתולים " הקוראים פוגשים את מילי ומו - שני פעוטות מקסימים שמוכנים לנטוש את החיתולים שלהם וללמוד כיצד להשתמש בסיר.

עקוב אחר העליות והמורדות של מסע האימון בסיר שלהם שהתעורר לחיים עם דשים ומנגנונים מהנים. בכל עמוד יש עצות מועילות באמת לאימון בסיר להורים ולמטפלים, עם איורים מענגים של מריון קוקליקו. לא עוד חיתולים היא דרך מבריקה להציג אימון בסיר בצורה מהנה וניתנת ליחס.