להיות בקבוצת תמיכה יכול לעזור לך להיות אמא

קבוצת תמיכה יכולה להיות קבוצה ברשתות חברתיות שאינך מכיר באופן אישי
קבוצת תמיכה יכולה להיות קבוצה ברשתות חברתיות שאינך מכיר באופן אישי, אך מראה שהם אנשים אמיתיים באמצעות הטיפול שלהם.
אם את בקבוצת תמיכה לאמהות, תרגישי נתמכת ומובנת.

אמהות יכולה להיות כאוטית וזה נורמלי עבורך לעשות טעויות כל יום. אתה תעשה הרבה טעויות, אבל חשוב לדעת שכל האמהות (והאבות) בעולם טועים. זה נורמלי להתבלבל לפעמים! אמהות רבות, כשהן מרגישות שהן לבד, מחפשות קבוצת תמיכה כדי שתוכל לדבר עם אמהות אחרות שעוברות את אותו הדבר.

בקבוצות תמיכה, אמהות מנסות להרגיע את החרדות של אמהות מותשות אחרות על ידי מתן עצות מההורות שלהן והצעת נקודות מבט שונות.

קבוצת תמיכה והשפיות שלך

על ידי הצטרפות לקבוצת תמיכה באמהות, תוכל לעזור להציל את שפיותך. הרעיון הכללי הוא שאמהות רבות זקוקות לתמיכה ושיהיה לצדן אמהות אחרות. מדיה חברתית היא דרך מצוינת למצוא סוג כלשהו של קבוצת אמהות.

להיות אמא זו העבודה הכי קשה בעולם. כולנו יודעים ש. זה המקום שבו סוג של קבוצת תמיכה נכנס לתמונה. אתה יכול לשלוח הודעות לאמהות אחרות והן יכולות לעזור לך בכל פעם שהם יכולים. בנוסף, תקבלי מהם אהבה ותמיכה שכן כולן יודעות כמה קשה יכולה להיות אמהות לפעמים.

כולכם בזה ביחד

כל האמהות בקבוצה נמצאות באותה סירה כמוך, אז הן עוברות את אותם דברים כמוך. יש אמהות שיעברו דברים עם הילד שלהן לפניך ויכולות לתת עצות; בעוד שאחרים שעדיין לא עשו זאת יכולים ללמוד מהניסיון שלך. זה יגרום לך להיות אסיר תודה לאנשים שבאופן אלטרואיסטי נמצאים לצידך כדי לתמוך ולהדריך אותך.

יהיו ימים קשים יותר מאחרים. הקבוצה שלך יכולה להיות לצידך כדי לתמוך בך. אולי כאשר יש לך עסק עם תינוק שלא ישן או ילד עם גישה מרדנית, קבוצת תמיכה תעזור לך להרגיש טוב יותר באמצעות העצות וההבנה שלהם. זה נכון במיוחד לאמהות שעוברות את אותם דברים כמוך ויכולות להסביר את הטקטיקה שלהן.

שמור על שפיותך עם קבוצת תמיכה

על ידי הצטרפות לקבוצת תמיכה באמהות
על ידי הצטרפות לקבוצת תמיכה באמהות, תוכל לעזור להציל את שפיותך.

דרך היכולת לשלוח הודעות לקבוצת תמיכה שלידך, להביע את התסכולים שלך, לבכות יחד או פשוט להקשיב לך מתלונן, אתה תישאר שפוי. גם בימים הכי גרועים שלך, קבוצת התמיכה תהיה שם כדי לעודד אותך, להקשיב למה שקורה לך ולעזור לך להרגיש טוב יותר.

קבוצת תמיכה יכולה להיות קבוצה ברשתות חברתיות שאינך מכיר באופן אישי, אך מראה שהם אנשים אמיתיים באמצעות הטיפול שלהם. זה יכול להיות גם קבוצת החברים הקרובים שלך, אמא שלך, אחיותיך או חברות שלך שהן גם אמהות.

אתה לא חייב להיות מושלם

אתה לא חייב להיות מושלם כי האמא המושלמת לא קיימת. עם זאת, אתה צריך להיות ברור לגבי דבר אחד. אולי אתה לא יודע מה אתה עושה בכל רגע, אבל אתה מנסה כמיטב יכולתך. לכן, את כבר בדרך לשפר את עצמך כאמא ולעשות דברים טוב יותר.

כאשר אתה מרגיש שאתה לא יכול לסבול את זה יותר, צור קשר עם החברים שלך והם יהיו שם בשבילך. הם יידעו מה לומר. אולי הם יתנו לך את התמיכה שאתה לא תמיד מקבל מהשותף שלך. כאמא, את צריכה שבט של אמהות אחרות כדי להיות מסוגלים להבין דברים ולראות אותם מנקודת מבט אחרת. גם בן הזוג שלך עושה כמיטב יכולתו, אבל הוא לא תמיד מסוגל לעזור לך בדרך שאתה צריך.

החברים שלך יהיו בעלי ברית שלך

חברים יבינו מה עובר עליך, איך הגוף שלך מרגיש, מתח לאחר לידה ורגשות משתנים. כאמהות, חשוב שנרים אחת את השנייה, במיוחד כשאנחנו עושים טעויות.

זה בסדר להרים את הטלפון כדי ליצור קשר עם אנשים. הם יכולים להפוך לשבט שלך כאשר אתה מתקשה. לא משנה באיזה יום או שעה, תמיד יהיה מישהו שייקח כמה דקות כדי לעזור לענות על כמה שאלות.

את לא לבד: האימהות היא מסובכת, אבל את לא צריכה להרגיש מבודדת, גם אם את תקועה בבית. הודות לרשתות החברתיות, הכל קל יותר ממה שאתה חושב. להיות אמא זה מדהים. אם רק תעשה כמיטב יכולתך כל יום, אתה כבר תעשה עבודה נהדרת!