4 מהרגעים המצחיקים של האימהות

עוד אחד מהרגעים הכי כיפיים של האימהות הוא לראות את הרגעים שבהם הקטן שלנו מתחיל לדבר
עוד אחד מהרגעים הכי כיפיים של האימהות הוא לראות את הרגעים שבהם הקטן שלנו מתחיל לדבר.
ללוות את ילדיכם כשהם גדלים זו הרפתקה, ללא ספק. היום, נסתכל על 4 מהרגעים המצחיקים של האימהות.

להיות אמא זו עבודה קשה, אחריות במשרה מלאה. לאורך הדרך, תחוו ספקות, פחדים ואשמה. אבל זה גם יספק לכם חוויות נפלאות וזיכרונות שאין שני להם. לכן, היום, אנחנו רוצים לחלוק כבוד לכמה מהרגעים המצחיקים של האימהות.

לחיות עם ילדים זו הרפתקה. איתם, כל פעילות יומיומית יכולה להפוך לאנקדוטה בלתי נשכחת. ולמרות שלכל אמא יש את הזיכרונות האפיים שלה עם ילדיה, אתה בטוח תראה את עצמך משתקף במצבים הבאים.

הרגעים הכי מצחיקים של האמהות

השעון המעורר הטוב ביותר

חלפו הימים שבהם צליל לא נעים וחוזר על עצמו של אזעקה היה מעיר אותך משינה. היום, אתה מתעורר מצחוק, קולות ילדים ורגליים קטנות שמקפצות על המזרון שלך. לא משנה כמה רעש הם עושים, זה לא משנה כמה מוקדם זה. כי הרצון להמשיך לישון מתפוגג לפני השמחה המדבקת שלהם.

כמובן, הסצנה הזו תתרחש רק בסופי שבוע ובימים האלה שבהם תכננתם לישון עד מאוחר. ובכן, מסיבה לא ידועה, כל האנרגיה והחיוניות האלה הופכים לעצלנות כשמגיע הזמן ללכת לבית הספר. באותם ימים, תצטרכו להשתמש בכל היצירתיות והשכנוע שלכם כדי להוציא אותם מהמיטות.

שפה משלהם

עוד אחד מהרגעים הכי מצחיקים של האימהות הוא לראות את הרגעים שבהם הקטן שלנו מתחיל לדבר. הלשון הזאת מתאמצת לבטא את הצלילים, מחליפה הברות; המילים המומצאות הראשונות שבהן הן נותנות משמעות משלהן לעולם.

אפילו ילדים בעלי השליטה הגדולה ביותר בדיבור עשו, בשלב זה או אחר, את הטעויות העדינות הללו שהופכות לזיכרונות בל יימחה. גם כשהם גדלים, היזכרות בכינוי המלבב שנהגו לקרוא לסבא או כמה קשה לבטא "פרפר" או "מקרר", תעלה חיוך על פני כל המשפחה.

מבוגרים קטנים

למרות שאולי איננו מודעים לכך לגמרי, ילדים צופים בנו כל הזמן. הם קולטים את הדרך בה אנו מדברים, זזים, פועלים ומגיבים.

היום, נסתכל על 4 מהרגעים המצחיקים של האימהות
היום, נסתכל על 4 מהרגעים המצחיקים של האימהות.

אתם עשויים לחשוב שאלפי הפעמים שאתם חוזרים על כך לילדכם שאסור לו לשים את המרפקים על השולחן בזמן האוכל, הם חסרי תועלת. אולי בשלב מסוים, אתה בספק אם המאמץ שאתה עושה להיות סבלני, לדבר ברוגע ולהסביר את חוקי הבית שוב ושוב משפיע.

עם זאת, יום אחד, כאשר אתה הכי פחות מצפה לזה, ילדך יבחין בך עם המרפקים על השולחן וידרבן אותך להסיר אותם. ערב אחד, כשאתה כועס או מתעצבן, יקחו אותך ביד לספה, יזמינו אותך לשבת וישאלו אותך בנימה רגועה מה רע.

יום אחד, תתקשו לחנוק צחקוק לנוכח האירוניה של הילד הקטן שמיישם את אותן טכניקות ותורות שאתם משתמשים בהם כל כך הרבה. אתה תמצא שזה מפתיע ומשעשע לראות אותם מתנהגים כמו מבוגר מיניאטורי. עם זאת, תרגישו גם את הסיפוק הגדול מהידיעה שהמאמצים שלכם מנחילים להם ערכים טובים.

כנות בצורתה הטהורה ביותר

אחת התכונות האופייניות ביותר לילדים היא הכנות שלהם. אין להם מסנן, וזה יכול להוביל ליותר ממצב מביך אחד. כל אמא חושבת בשלב זה או אחר, "אני אהיה ארורה" כשהקטנה שלה מעירה הערה כנה כמו שהיא הייתה גסה כלפי מישהו אחר.

אחרי שהתנצלת והתגברת על המבוכה שלך, כנראה שלא יכולת שלא לצחוק. ילדים, שומרי מצוות ככל שהם שנונים, משמחים אותנו לעתים קרובות עם ההערות המצחיקות ביותר.

לכן, כשהילד שלך מסתכל על העיגולים השחורים שלך מתחת לעיניים ושואל אותך למה התאפרת סגול היום, או מסתכל על הבטן הנפוחה שלך אחרי ארוחת הצהריים ושואל אם יש לך תינוק בפנים, אתה עלול להרגיש פגוע. עם זאת, חיוך יתפשט במהירות על פניך כאשר אתה חושב על הספונטניות שלהם.

אמהות מלאה ברגעים מצחיקים

אלו הן רק כמה דוגמאות לרגעים הכי מצחיקים של האמהות. הצפייה בילד שלך גדל תביא לך סיפוק ללא הפסקה ותראה שלצדם, לעולם לא ייגמרו לך הסיבות לצחוק. אז, תהנה ותשמור את הרגעים האלה בליבך. הם יהיו הזכרונות הכי טובים שלך.