תרגילים ופעילויות ללמד את תינוקך לשבת

יש תרגילים ופעילויות פשוטים מאוד שעוזרים ללמד את התינוק שלך לשבת
יש תרגילים ופעילויות פשוטים מאוד שעוזרים ללמד את התינוק שלך לשבת.
על מנת ללמד את תינוקך לשבת, אתה יכול וצריך לעזור לו לצבור כוח בתרגילים מסוימים. למד עוד.

יש תרגילים ופעילויות פשוטים מאוד שעוזרים ללמד את התינוק שלך לשבת. התרגול הקבוע שלהם יאפשר לך להבחין בהדרגה בהתקדמות של ילדך. כדי שזה יקרה, סבלנות והתמדה יהיו חיוניים.

הדבר הטוב ביותר בתרגילים הללו הוא שהתינוק שלך יתפוס אותם כמעין משחק, ולכן, הם יספקו לו זמן מהנה והרבה רוך. קחו בחשבון שמדובר בפעילות שבה אמא וילד יכולים לחלוק מעין מפגש "התעמלות".

לפני שתתחיל ליישם את התרגילים האלה, עליך להתייעץ עם רופא הילדים שלך. עלינו לקחת בחשבון שאם התינוק עבר שלבים אחרים בהתפתחות הפסיכו-מוטורית שלו, כמו הרמת ראש, הסתובבות לשכב על הבטן או עם הפנים למעלה, וניסיון לשבת כשאתה מחזיק את ידיו.

תרגילים ללמד את תינוקך לשבת

תרגיל 1

הנח שמיכה על הרצפה והניח את תינוקך עליה בתנוחת הפנים כלפי מעלה. שבו מולם וקחו אותם בידיים. עודדו אותם במילים ובתנועות והמשיכו להרים אותם, לאט לאט, כאילו זה משחק. המתן עד שהם ישבו ואז השכיבו אותם שוב.

תרגיל 2

על הרצפה, על השמיכה, הנח את ילדך בישיבה והחזק אותו בירכיים. המתן מספר שניות והנח אותם למנוחה. חזור על התרגיל חמש או שש פעמים נוספות.

תרגיל 3

כשאתה מרים את ילדך, עשה זאת אופקית. יתכן שזו העמדה שהקטנה שלך הכי אוהבת בדיוק בגלל שממנה יש לו פרספקטיבה טובה יותר של העולם הסובב אותו. אז, נצל את זה ונשא אותם על ידי אחיזה בתחתית שלהם ואפשר להם לחזק את עמוד השדרה שלהם ולהתנתק קצת ממך כדי לתמוך בעצמם.

תרגיל 4

הושיב את ילדך על ברכיך כדי לשיר לו, למחוא כפיים או לשחק כל משחק אחר. מדי פעם הם מרימים ממך את הגב כדי לשבת כמה דקות כמעט לבד. כדי לעזור להם קצת, אתה יכול להחזיק אותם בזרועות.

תרגיל 5

תרגילים ללמד את תינוקך לשבת
תרגילים ללמד את תינוקך לשבת.

על הרצפה ועל אותה שמיכה כמו קודם, שים את הקטן שלך על הגב. שימו עליהם צעצוע ועודדו אותו לקחת אותו. ילדכם ינסה להתמתח מעט וזה יחזק את שרירי הגב שלו.

תרגיל 6

הניחו את ילדכם על הגב על הרצפה. ביד אחת, החזיקו את רגליהם ועודדו אותם לקום, ואילו ביד השנייה אתם מרימים אותו בידיים עד שהן יושבות במלואן.

פעילויות ללמד את תינוקך לשבת

הפעילויות והתרגילים שהצענו צריכים להתבצע כל עוד הילד מרגיש איתם בנוח. בלי שום סיבה אתה צריך להכריח אותם לשבת אם הם מתחילים לבכות.

זכור שהם לומדים לשבת, כן, אבל עמידה ביעד זה לא בדיוק מה שחשוב לו. תחומי העניין היחידים שלהם הם צעצועים זזים, אלה עם צבעים עזים ופנים מחייכות, אז בכל עת, אתה חייב לעורר אותם באמצעות משחק.

למרות שאתה מנסה לגרום לילד שלך לחזק את עמוד השדרה, הירכיים והשרירים, זה מושג לאט לאט. אימון גופני אחד או שניים ביום יספיק, לא יעלה על 3 דקות בכל אחד מהם.

לבסוף, יש טעות שאמהות רבות נוהגות מתוך בורות. אנחנו מדברים על להכין כיסא עם מסילות ולמלא אותו בכריות כדי להכניס את התינוק לתוכו. אנו ממליצים לזרוק אותו לחלוטין מכיוון שכך אתה מסכן את ילדך.

קחו בחשבון שהן לא יודעות לשבת והכריות יאפשרו להן להישען לצד זה או אחר, בהיותן עקומות לחלוטין. כמו כן, מכיוון שהם קטנים, הם יכולים גם לשקוע ולהילכד בתוך הכריות או לחמוק דרך סדק וליפול מהכיסא. עזור לילדך להתאמן, אך אל תעמיד אותו בסכנה.

פופולריים