3 משחקי חימום לילדים

גלה כמה משחקי חימום לילדים שיהיו שימושיים מאוד לפני ביצוע פעילות גופנית או כל פעילות גופנית
גלה כמה משחקי חימום לילדים שיהיו שימושיים מאוד לפני ביצוע פעילות גופנית או כל פעילות גופנית.
גלה כמה משחקי חימום לילדים שיהיו שימושיים מאוד לפני ביצוע פעילות גופנית או כל פעילות גופנית.

חימום הוא שלב חשוב מאוד שאסור לפספס לפני ביצוע פעילות גופנית. במאמר הבא נראה כמה משחקי חימום לילדים שיהיו שימושיים מאוד לפני ביצוע פעילות גופנית, ספורט או כל פעילות גופנית.

נכון שהחימום הזה לא ממש חשוב לילדים כמו למבוגרים. אחרי הכל, ילדים נוטים להיות פעילים מטבעם. למעשה, ברגע שהם מגיעים למגרש הכדורסל או למגרש הכדורגל, הם מתחילים לשחק ולהסתובב.

אז למה ילדים צריכים להתחמם לפני פעילות גופנית? ולמה אנחנו צריכים להתחמם עם משחקים?

מפתחות לחימום בספורט ילדים

ישנן סיבות רבות מדוע ילדים צריכים להתחמם לפני ביצוע פעילות גופנית או ספורט, אבל הן לא אותן הסיבות שיש לנו המבוגרים. הסיבות החשובות ביותר מדוע ילדים צריכים להתחמם לפני ביצוע פעילות גופנית או ספורט הן הבאות:

  • התחלת הרגל להתחמם לפני האימון. אחת המטרות של חימום לילדים היא להיכנס להרגל לחיים הבוגרים. אם הם מקבלים מההתחלה שהחימום הוא בסיסי לפני ביצוע פעילות גופנית כלשהי, אז הם יישאו איתם את הרעיון עד סוף חייהם.
  • נרגע כדי לתת את הכל באימון. זה נראה אירוני, אבל זה נכון. חימום עוזר לילדים להירגע ולהתחיל להתמקד במה שהם עושים. ילדים בדרך כלל די חרדים באימונים כי הם להוטים, לא רק להיות עם ילדים אחרים, אלא גם כי הם צריכים לזוז. חימום עוזר להם לרסן את הדחפים הללו.

למה משחקי חימום?

משחקי חימום הם אופציה הרבה יותר מעניינת לילדים מאשר חימום רגיל למבוגרים. זאת מהסיבות הבאות:

  • ילדים אינם שוברים באופן דרסטי את הפעילות הטבעית שלהם על ידי משחקים. כך קל יותר להכיר להם את ההדרכה ולערב אותם.
  • משחקי חימום מאפשרים להם לעבוד על מיומנויות כלליות וספציפיות. משחק יכול לאמן מיומנויות כלליות, כולל מיומנויות שאינן משמשות לענף ספורט מסוים. זה גם עוזר לעבוד על מיומנויות אחרות הנדרשות בהכשרה בסיסית.
  • חימום יותר כיף כשאתה משחק. בדרך זו, הוא משפר את התנהגותם ומחויבותם של הילדים לספורט.
  • משחקים עוזרים לקבוע כללים ולעודד עבודת צוות. באמצעות משחקים לומדים הילדים לכבד כללים וגם להעריך עבודת צוות.
  • משחקים מעוררים יצירתיות. על ידי משחק, אנו עוזרים לילדים ללכת מעבר לספורט עצמו, ולעורר חשיבה יצירתית.

משחקי חימום לילדים

יש הרבה אפשרויות בכל הנוגע למשחקי חימום לילדים. הדבר החשוב הוא שהם כרוכים בתנועה מתמשכת וכוללים ניוד כללי של הגוף. כמה רעיונות למשחקי חימום לפני פעילות גופנית או ספורט כוללים את הדברים הבאים:

זנבות חמורים

למשחק הזה צריך רצועת בד, או משהו דומה, של בערך 4-15 סנטימטר לכל ילד. כל ילד ישים את רצועת הבד שלו על חגורת המכנסיים כמו זנב חמור. המטרה היא לתפוס את זנבותיו של זה, ובתמורה למנוע מאחרים לגנוב את שלהם.

לאחר זמן מה, המסך יאותת על סיום המשחק. המנצח הוא זה שאסף הכי הרבה זנבות חמורים. זה לא באמת משחק תחרותי, אבל זה תמיד תמריץ לילדים לקבל מחיאות כפיים על שעשו עבודה טובה.

אפשר גם וריאציות של המשחק. למשל זחילה על הקרקע, תנועה כמו סרטנים, הליכה או ריצה לאחור, שימוש ביד אחת בלבד (מושלם לעבודת היד הלא דומיננטית) וכו'.

מרוץ רמזורים

יש הרבה אפשרויות בכל הנוגע למשחקי חימום לילדים
יש הרבה אפשרויות בכל הנוגע למשחקי חימום לילדים.

מרוץ הרמזור מורכב מהתנועות באזור המשחקים במהירות מסוימת, לפי חיווי הרמזור. אתה צריך שיהיה לך מרחק טוב לכסות במהלך המירוץ.

ניתן לשחק במשחק באמצעות שלטים עם צבעי הרמזור או הוראות קוליות. בכל מקרה יש להשתמש בשלושה צבעים: ירוק לתנועה מהירה, צהוב לתנועה לאט ואדום לעצירה.

זהו משחק מהירות לבדיקת תגובות ולעבודה על תשומת הלב של הילד. הילד שטעה יצטרך לחזור שוב להתחלה. המשחק מסתיים כאשר מישהו מגיע לקו הסיום. אתה יכול להתחיל מחדש ולהפוך את קו הסיום לקו הזינוק.

כמו במקרה הקודם, ניתן לשלב וריאציות בתנועה: על רגל אחת, אחורה, זחילה, זחילת סרטנים וכו'.

בובה במראה

ניתן להשתמש בבובה במשחק המראה בסוף החימום כדי ללכוד את תשומת הלב של הילדים, לגרום להם לעצור לזמן מה, ובתמורה לעשות כמה תרגילי מתיחה ושיווי משקל דינמיים. זה נהדר גם לעבודה על ביטוי גוף ויצירתיות.

מתוך מחשבה על כך, המדריך (או אחד הילדים) יהיה הבובה והאחרים המראה. הבובה תבצע תנועות איטיות שהמראה (הקבוצה) תצטרך לחקות.

צריך קצת דמיון כדי שהילדים הצעירים יותר לא ישתעממו. אתה יכול לשחק עם מחוות פנים ולהיכנס לצורות מצחיקות. אתה יכול גם לשחק את המשחק הזה בקבוצות קטנות או בזוגות.

בקיצור, משחקים הם צורה טבעית של פעילות גופנית לילדים. שימוש במשחקי חימום הוא דרך מושלמת לגרום לילדים לעשות מה שאנחנו רוצים ולתת להם את ההזדמנות ליהנות.

זה חשוב במיוחד לילדים שיש להם בעיות להשתלב בקבוצה ולמי שאין להם נטייה חיובית טבעית לפעילות גופנית.

פופולריים