שיטת הפלום לאימון טואלט לילדך תוך 3 ימים

מהי השיטה של חבר'ה לאמן ילדים בשירותים תוך 3 ימים בלבד
מהי השיטה של חבר'ה לאמן ילדים בשירותים תוך 3 ימים בלבד?
שיטת פלום עוזרת לילדך להתאמן בשירותים תוך שלושה ימים. רוצה לדעת מה זה כרוך? אל תחמיצו את המאמר הזה.

שמעתם על שיטת פלום לאימון ילדים בשירותים תוך 3 ימים בלבד? זוהי טכניקה שהורים רבים השתמשו בה כדי לעזור לקטנטנים שלהם להשיג את אבן הדרך הזו. מי שהתנסו אומר שזו דרך יעילה מאוד ללמד ילדים להפסיק להזדקק לחיתולים תוך שלושה ימים בלבד.

עבור ילדים אימון בשירותים הוא אתגר ולהורים תרגיל בסבלנות ובמסירות. זה לא תמיד קל, וההצלחה תלויה בהרבה גורמים. לפעמים, הנושא יכול להתארך ובסופו של דבר גורם לילדים ולהורים להתייאש.

האם אתה מעוניין ללמוד על שיטת פלום כדי שילדך יוכל להתאמן בסיר? קדימה, המשיכו לקרוא.

מהי השיטה של חבר'ה לאמן ילדים בשירותים תוך 3 ימים בלבד?

טכניקה זו נקראת על שם ג'ולי פאלום, מורה לגיל הרך מסן פרנסיסקו, שהמציאה דרך להפחית את מספר החיתולים החד פעמיים במזבלות. לאחר אימות יעילותו, היא החליטה מאוחר יותר לעזור להורים לאמן את ילדיהם להפסיק להשתמש בחיתולים.

הזמן הטוב ביותר ליישם את שיטת החבר הוא באביב או בקיץ, מכיוון שיש להסיר מהילד את כל הבגדים מתחת למותניים. כלומר תשאירו אותם בלי חיתול ובלי תחתונים או מכנסיים.

לאחר מכן, נשתף את ההנחיות החיוניות שתצטרך לבצע כדי ליישם את הטכניקה הזו:

 • חודש לפני שמתחילים ליישם את השיטה, יש לדון בנושא עם הילד ולוודא שילוו אתכם לשירותים כדי לראות כיצד נעשה שימוש בסיר או בשירותים.
 • שבוע לפני, אתה חייב להסביר שלא יהיו יותר חיתולים, וניתן להציג את זה כמשחק. אתה יכול אפילו להמציא סיפור כדי להקל עליהם להבין.
 • במשך שלושה ימים, הילד צריך להיות עירום מהמותניים ומטה כל היום.
 • בכל חדר בבית שלך, אתה צריך לשים סיר.
 • במהלך שלושת הימים הללו, יש לנסות לגרום לילד לשתות יותר מים או לאכול מזונות עם תכולת נוזלים גבוהה כדי שיהיה לו יותר חשק להשתין.
 • שיהיה לך מגב בהישג יד, כי תצטרך אותו.
 • כשאתה יוצא, הקטן שלך חייב להיות לבוש אבל בלי חיתול או תחתונים. בנוסף, יש לשאת תיק גב עם בגדים להחלפה וסיר.
 • בלילה, ילדכם יכול ללבוש חיתול, אך לא סופג במיוחד.

איך להתחיל לאמן את הילד בסיר בשיטת felom

התהליך נמשך שלושה ימים, וכדי לבצעו יש לקחת בחשבון את השלבים הבאים.

יום 1

הכינו להם ארוחת בוקר הכוללת יותר נוזלים מאשר בהזדמנויות אחרות, כי הרעיון הוא שיהיה להם יותר חשק לעשות פיפי.

התבוננו היטב בילדכם וברגע שאתם רואים שהוא רוצה להטיל שתן, קח אותו לסיר הקרוב ביותר. יתכנו כמה תאונות בהתחלה, אבל זה חלק מהלמידה. אל תנזוף בילד שלך ותן לו לעזור לך לנקות.

כשאתה הולך לשירותים, מאוד מועיל לילד שלך להתלוות אליך כדי שתוכל ללמד אותו איך לעשות פיפי. אל תשכח שההורים הם הדוגמה הטובה ביותר שלהם.

איך להתחיל לאמן את הילד בסיר בשיטת felom
איך להתחיל לאמן את הילד בסיר בשיטת felom.

במהלך שלושת הימים הללו, סבלנות ומסירות צריכות להיות בעלי הברית הגדולים ביותר שלך. כל 15 דקות, קח את ילדך לסיר להתיישב. במקרה של בנים, גם עדיף שיישבו במקום לנסות ללמוד להטיל שתן בעמידה מיד.

לפני השינה, בין אם זה תנומה או בלילה, עליך להושיב את ילדך כדי שינסה לעשות פיפי. אל תשכחו לחזק כל אחד מההישגים שלהם ולחגוג כשהם משתינים על הסיר.

יום 2

היום הזה יהיה זהה ליום הקודם, רק שאפשר לצאת עם ילדכם. איך תנהג בזה? ובכן, אתה צריך לנצל את ההזדמנות לצאת כשהילד שלך כבר השתין בסיר שלו. את חייבת להלביש אותו, אבל בלי תחתונים או חיתול, ואל תשכחי לשים בגדים להחלפה וסיר בתיק גב. אם הם אומרים לך שהם צריכים לעשות פיפי, השתמש בסיר שאתה נושא.

יום 3

ההנחיות זהות ליומיים הקודמים, אך ביום זה תוכלו לצאת עם ילדכם פעמיים: בבוקר ואחר הצהריים. בשני הרגעים, כמו ביום הקודם, נצלו את ההזדמנות לצאת כשרק סיימו לעשות פיפי. הביאו שוב את התרמיל שלהם עם בגדיהם וסיר.

איך אתה יכול לדעת אם הילד שלך מוכן להפסיק להשתמש בחיתולים?

אתה יכול לנסות את השיטה הזו, אבל אולי היא לא תעבוד בשבילך. אם זה המקרה, אל תתעצבן! כל ילד הוא שונה ולכל אחד יש את הקצב שלו ואת תהליך ההתבגרות שלו. אם שיטת החבר'ה לא עובדת בשבילך, עדיף לא להכריח דברים ולהמתין יותר כדי לעשות את הצעד הזה.

להלן, אנו הולכים לחלוק איתכם כמה מהסימנים שעשויים להצביע על כך שהקטן שלכם מוכן להפסיק להשתמש בחיתולים:

 • הילד מזהיר אותך כאשר הוא עושה פיפי.
 • אתה שם לב שהם לא נוחים כשיש להם חיתול רטוב.
 • לפעמים הם מורידים לעצמם את החיתול כשהוא רטוב.
 • הם רק מרטיבים את החיתול שלהם כל 3 עד 4 שעות וכשהם מרטיבים, הם משתינים כמות גדולה. זה אומר ששרירי שלפוחית השתן שלהם מוכנים להחזיק את הפיפי שלהם למשך זמן רב יותר.
 • הם מעוניינים ללכת לשירותים ולראות אותך הולך לשירותים.
 • אתה מרגיש שהם עצמאיים יותר ושהם אוהבים להגיע להישגים חדשים.

לגבי שיטת חבר'ה

עכשיו אתה יודע ממה מורכבת שיטת פלום וכיצד היא יכולה לעזור לך להוציא את ילדך מהחיתולים. ובכל זאת, זכרו שהטכניקה הזו דורשת הרבה מסירות, סבלנות והתמדה.

אל תדאג אם בפעם הראשונה שאתה מיישם את זה הילד שלך לא מסוגל להתאמן במלואו בגלל שלכל ילד יש זמן למידה וקצב התבגרות שונה.

אל תשכחו להניע אותם וללוות אותם במהלך שלושת הימים הללו כדי לעזור להם לצאת מהשימוש בסיר ללא בעיות . האם אתה מוכן לנסות את זה?

פופולריים